Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli września, po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Urbany za posprzątanie świątyni i porządki wokół niej. Dziękujemy także nowożeńcom za dofinansowanie zakupu kwiatów. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

Dziękujemy Stanisławowi Osielczakowi za udostępnienie walca ogrodowego do wałowiania trawnika.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek, po mszy świętej wieczornej oraz w sobotę od 9.00 do 10.00. Msze św. w tygodniu o 7.00 i 18.00.

W naszej parafii trwają zapisy na ministrantów i do scholi „Śnieżnej Pani”. Chłopców, począwszy od klasy III, którzy pragną służyć przy ołtarzu zapraszamy na zbiórkę we wtorek o godzinie 16.30, a utalentowane wokalnie i muzycznie dzieci w sobotę na godz. 10.00.

Dzisiaj, po każdej mszy św. dzieci z Koła Misyjnego pod opieką Pań Katechetek kwestują na rzecz dzieci z obozu dla uchodźców w Bidibidi w Ugandzie, gdzie powstają Domy Nadziei, w których dzieci otrzymają pomoc w odrabianiu lekcji, dodatkowy posiłek i możliwość udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Dołączmy dzisiaj i my do grona darczyńców tego pięknego dzieła.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze, jak również nowożeńcom, którzy w wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia. Niech Matka Boża Śnieżna otacza was swoją opieką na drogach codzienności, a dobry Bóg obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.

Błogosławionej niedzieli i owocnego tygodnia.