Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. To okazja, aby wspomnieć Sakrament Chrztu Świętego. Przez ten Sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.

Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Kostruchy za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej oraz za złożoną ofiarę na kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców 2. części roli Kostruchy, którą podzieliliśmy na 3 części.

Ofiarę na kościół złożyli: Piotr Chmielarczyk oraz rodzice Hanny Mai Kalety z okazji chrztu dziecka. Bóg zapłać.

Jutro na mszę świętą kolędową o godz. 18.00 zapraszamy przedstawicieli rodzin z ról: Dziury, Kocury, Proszki, Fuły, Młyny, Tarnów, Przymiarki, Florki, Na Wysokiej, Barnasiówka, Za Górą, Morgi, Luberdy, Łocki. Będziemy wspólnie prosić Boga o błogosławieństwo dla naszych rodzin.

Harmonogram mszy kolędowych w kolejne dni przedstawia się następująco:

Na wtorek zapraszamy mieszkańców ról: Granica, Parchule, Brzegi, Urbany, Hoboty, Gwiżdże.

W środę oczekujemy na mieszkańców ról: Zagrody, Dziubras Dolny, Kluski, Szewcy, Osiedle. Górne.

W czwartek zapraszamy mieszkańców ról: Wierdonki, Gębki, Bierówki i Bryle.

Dzisiaj o godzinie 16.30 w Sali Widowiskowej Kliszczackiego Centrum Kultury odbędzie się Noworoczny Koncert pt. „Najpiękniejsze kolędy świata” w wykonaniu naszej Orkiestry Dętej OSP Tokarnia. Zapraszamy.

Przypominamy także o trwającej w Dworze Targowskich pięknej wystawie sztuki sakralnej „Dziedzictwo”.

Za tydzień, z racji 3. niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim hojnym Parafianom za permanentną troskę o piękno naszej świątyni.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.