Dziś obchodzimy Dzień Migranta. Modlitwą ogarniajmy wszystkich, którzy w trosce o życie i bezpieczeństwo są zmuszeni do opuszczenia stron rodzinnych.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Granica za posprzątanie świątyni. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 3.giej części tej roli.

Dziękujemy narzeczonym za złożoną ofiarę na kościół.

Nauczyciele, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia zapraszają dzisiaj na Uroczystość: „Dzień Patrona – Dniem Rodzinnego kolędowania”. Rozpoczęcie kolędowania o godzinie 14.30. W programie występy uczniów połączone z loterią fantową.

Kontynuujemy w naszej parafialnej wspólnocie wizytę duszpasterską. Kolędę będziemy rozpoczynać w wyznaczonych dniach od godziny 8.00.

Porządek kolędy:

15 stycznia (poniedziałek) – Zagrody, Dziubras Dolny
16 stycznia (wtorek) – Dziołek, Jątyki, Perły, Pawlaki, Domy nad Kasprem
17 stycznia (środa) – Gwiżdże, Hoboty, Brzegi (początek od. p. Ryszkowskich)
18 stycznia (czwartek) – Jurczaki, Kudły, Debenosy, Kasperki, Kanie
19 stycznia (piątek) – Bierówki , Bryle
20 stycznia (sobota) – Urbany

22 stycznia (poniedziałek) – Madonie, Kusiki, Mizery
23 stycznia (wtorek) – Chlebierzówka, Molusy, Guzówka, Koty, U Lipki

W najbliższy wtorek Arcybractwo Honorowej Straży NSPJ organizuje wyjazd do kina na film pt. „Sprawa Chrystusa”. Zapisy u p. Anny Hanusiak do poniedziałku. Wyjazd o godzinie 17.00 z parkingu sprzed kościoła.

Od czwartku 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W tym tygodniu przypada 3. piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdza. Na mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z chrzestnymi matkami. Celebracja liturgiczna dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami o godz. 19.30.

Grupa teatralna „Soli Deo” zaprasza na jasełka pt. „U Hrabiny” w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.

Z racji 3. niedzieli miesiąca składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
W tym dniu obchodzimy również Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. W duchu wiary i szacunku okazujmy im wdzięczność oraz gotowość pomocy, a modlitwą wspierajmy żyjących i orędujmy za zmarłymi.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.