W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Tobolaka. Polećmy naszego Zmarłego Brata Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom roli Fuły za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Tarnów, którą podzieliliśmy na 2. części.

Dziękujemy Apostolstwu Pomocy Duszom Czyśćcowym; narzeczonym: Sabinie Bargiel i Mateuszowi Tobolakowi oraz naszym Złotym Jubilatom, Państwu Janinie i Józefowi Filipek za ofiarę złożoną na kościół.

Dzisiaj, przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzisiaj także obchodzimy ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich. Ofiary składane do puszek przed kościołem zostaną przeznaczone zgodnie z zaleceniem Metropolity Krakowskiego na organizację wydarzeń Światowych Dni Ubogich na poziomie archidiecezjalnym w Krakowie.

W piątek na mszę św. godz. 18:00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, a na celebrację liturgiczną na godz. 19:30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

Następna niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na mszy świętej o godzinie 9:00 będzie miał miejsce obrzęd przyjęcia nowych, sześciu członków do Straży Honorowej NSPJ.

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenie, o które zostaliśmy poproszeni
We wtorek 15 listopada o godz. 12:00 przy kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości (badanie osteoporozy), wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania są bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne szczególnie zalecane po przejściu Covid 19.

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze, zwłaszcza Złotym Jubilatom, składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg otacza was swoją opieką na drogach codzienności, obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.

Błogosławionej niedzieli i owocnego tygodnia.