Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta o godz. 17.00. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej mszy odbędzie się św. poświęcenie kredy i kadzidła. Już dzisiaj można nabywać za dobrowolną ofiarę kredę i kadzidło.

Kontynuujemy w naszej parafialnej wspólnocie wizytę duszpasterską. Kolędę będziemy rozpoczynać w wyznaczonych dniach od godziny 8.00.

Porządek kolędy:

2 stycznia (wtorek) – Knapy: od państwa Jurczak do końca
3 stycznia (środa) – Granica, Parchule
4 stycznia (czwartek) – Dziury, Kocury, Proszki, Fuły
5 stycznia (piątek) – Florki, Filia, Barnasiówka, Za Górą, Morgi, Lubedry, Łocki, Domy pod Lasem, Przysop, Dział Wyżny

8 stycznia (poniedziałek) – Dział Niżny, Przymiarki, Tarnów, Młyny
9 stycznia (wtorek) – Durki, Kiełtyki, Bugaje
10 stycznia (środa) – Dziubras Górny, Kostruchy
11 stycznia (czwartek) – Gębki
12 stycznia (piątek) – Blychy, Osiedle Dolne (od państwa Kowalików), Dom Nauczyciela, Ośrodek Zdrowia, Apteka, zakończenie w Szkole
13 stycznia (sobota) – Kluski, Szewcy

Do wieczności odszedł: śp. + Roman Dyrcz z roli Parchule. Pogrzeb naszego zmarłego Brata odbędzie się w czwartek o godz. 13.00. Pół godziny wcześniej modlitwy różańcowe. Polećmy naszego brata Bożemu Miłosierdziu.

Obyśmy w nowym roku, wyraźniej odczuwali matczyną obecność Maryi i dzięki Jej opiece, podtrzymywani na duchu, mogli na nowo kontemplować oblicze Jej Syna Jezusa i bardziej zdecydowanie iść drogami dobra.

Raz jeszcze wszystkim życzymy dobrego Nowego Roku!