Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Bierówki za posprzątanie świątyni. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. i zarazem ostatnią część tej roli.

Dziękujemy pewnej anonimowej osobie za złożoną ofiarę na kościół.

Do 8 listopada zapraszamy na godz. 17.15 na modlitwę różańcową połączoną z wypominkami.

Za tydzień, 12 listopada Niedziela Powołań. Do naszego dekanatu i naszej parafii przyjadą klerycy Wyższego Seminarium Duchownego z Krakowa, aby wspólnie modlić się o nowe powołania do stanu zakonnego i kapłańskiego. Na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, a na godz. 11.00 młodzież, a zwłaszcza przygotowującą sie do sakramentu bierzmowania. Przed kościołem będziemy kwestować do puszek na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie.

Z okazji 160. rocznicy objawień w Lourdes planujemy parafialną pielgrzymkę do tegoż Sanktuarium w dniach od 25 września do 2 października 2018 roku. Szczegółowy plan pielgrzymki z zakrystii.

Papież Franciszek ustanowił 33. Niedzielę Zwykłą, która w tym roku przypada 19 listopada, Światowym Dniem Ubogich. Abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski wystosował list do wiernych archidiecezji krakowskiej. W tym dniu przed kościołem wolontariusze Szkolnego Koła Caritas będą kwestować na rzecz biednych i ubogich.

W piątek odbył się pogrzeb + Tadeusza Hobota. Polećmy w modlitwie naszego zmarłego brata Bożemu Miłosierdziu.

Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie, Szkoła Muzyczna I stopnia w Czasławiu – oddział w Krzczonowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni serdecznie zapraszają na Koncert Pieśni Patriotycznych, który odbędzie się 12 listopada (niedziela) o godz. 17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Tokarni.

Wszystkim Parafianom i Gościom modlącym się w naszym kościele na nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Śnieżnej.