W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie przeżywamy piękną uroczystość parafialną i rodzinną. Na mszy św. o 11.00 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej trzydzieścioro siedmioro dzieci. Módlmy się za dzieci o dar mądrości i umiłowania Chrystusa Eucharystycznego ukrytego pod postacią chleba i wina.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie i udekorowanie świątyni i porządki wokół niej. Dziękujemy p. Grzegorzowi Koziołowi i jego pracownikowi z firmy „Flora” za bezinteresowne wypożyczenie zwyżki i pomoc w umyciu okien.

O przygotowanie kościoła na czekające nas w tym tygodniu uroczystości prosimy rodziców dzieci, które przeżywają rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

Ofiarę na kościół złożyli: rodzice Alicji Radwan, Mikołaja Kluski i Nikodema Makuska z okazji chrztu. Bóg zapłać.

Dziękujemy p. Janowi Budzie za bezinteresowną pomoc przy pracy w ogrodzie parafialnym.

Od poniedziałku dzieci rozpoczynają swój Biały Tydzień. We środę pielgrzymka dzieci komunijnych do Sanktuariów Maryjnych: na Krzeptówkach, do Ludźmierza i na Bachledówkę.

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godzinie 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, to zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży, szczególnie do kandydatów do Bierzmowania.

Próby liturgiczne dla dzieci, które obchodzą 1. rocznicę Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 16.00.

Jutro, wspomnienie św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

W czwartek rocznica śmierci śp. ks. Prałata Jana Macha. Msza św. w Jego intencji o godz. 18.00. Zapraszamy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o zmarłym długoletnim i pierwszym proboszczu.

W przyszłą niedzielę na mszy św. o 11.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Otoczmy modlitwą dzieci i ich rodziny.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.