Dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Kościele obchodzimy 53. Światowy Dzień Pokoju. Nowy Rok rozpoczynamy modlitwą o pokój, zgodę i jedność na świecie, w naszej Ojczyźnie, a zwłaszcza w naszych rodzinach.

Jutro z racji pierwszego czwartku miesiąca Godzina Święta od 17.00. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 17.00.

W dalszym ciągu rozprowadzamy zestawy na Święto Trzech Króli.

Dziękujemy May i Leszkowi Klusce oraz Tadeuszowi i Jolancie Zadora za ofiarę złożoną na kościół.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiarę na kościół złożyli. Z roli Granica: rodzina Leśniaków, Andrzej Leśniak z rodziną, rodzina Jędrochów, rodzina Słoninów, rodzina Dziubrasów, rodzina Kołodziejczyków, rodzina Osielczaków, rodzina Zapałów, rodzina Jamrozików, rodzina Tomaszewskich, rodzina Hucisko, rodzina Kowalików, rodzina Drobnych, rodzina Lenartków, rodzina Nawarów, rodzina Miąso, rodzina Murzynów.

Z roli Parchule: Agata i Piotr Kostruch z rodziną, Zofia i Stanisław Jamrozik, Maria i Stanisław Hobot, Karol Dyrcz z rodziną rodzina Parszywków, rodzina Raków, rodzina Dyrczów, rodzina Kosteckich, rodzina Syrków, rodzina Lenartów, rodzina Jędrochów, pewna rodzina, Bronisława Hobot, rodzina Filipków.

Z roli Polana: rodzina Kosków. Z roli Zamki: Zofia i Jan Hanusiak, rodzina Hanusiaków, Mieczysław Wróbel z rodziną, Janina i Stanisław Hanusiak, Jolanta i Stanisław Hanusiak, Genowefa i Józef Hanusiak, rodzina Wronów. Z roli Hanuski: rodzina Hanusiaków, rodzina Pindel, pewna anonimowa rodzina, rodzina Büttner’ów, rodzina Dyrczów, Magdalena i Bartłomiej Dyrcz, rodzina Róg.

Pozostała część roli Knapy: rodzina Machowskich, rodzina Bednarzów, rodzina Ulmańców, rodzina Makusków, rodzina Lenartków, rodzina Firek, Dorota i Mariusz Kluska.

Harmonogram wizyty duszpasterskiej
02 stycznia (czwartek) – Dziury, Kocury, Proszki, Fuły
03 stycznia (piątek) – Gębki
04 stycznia (sobota) – Knapy (od Państwa Jurczak do końca)

Ogłoszenie:
Wójt Gminy Tokarnia informuje o konieczności złożenia w Urzędzie Gminy nowych deklaracji „śmieciowych” do dnia 10 stycznia 2020 roku.

Błogosławionego Nowego Roku!