5 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Parchule za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę na kościół od całej roli. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Brzegi, którą podzieliliśmy na 2 części.

Na ręce p. Barbary Hanusiak i p. Stanisława Nawary składamy podziękowania dla naszych parafianek i parafian za udekorowanie świątyni na Święta Bożego Narodzenia i demontaż dekoracji bożonarodzeniowej.

Dziękujemy członkiniom Róży Kobiet Matki Bożej Gromnicznej za złożoną ofiarę na kościół.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo czterdziestogodzine przygotowujące nas do Wielkiego Postu. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 15.30. W poniedziałek i we wtorek – przed środą popielcową – od godziny 15.00 do mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy przedstawicieli grup parafialnych: Róże Różańcowe, Arcybractwo Honorowej Straży NSPJ, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz Przyjaciół Radia Maryja o wyznaczenie dyżurów w czasie trwania adoracji.

Wszystkim, życzymy błogosławionej niedzieli.