Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Madonie za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę na kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

Dziękujemy za złożone ofiary na kościół. Szczególnie dziękujemy rodzicom dzieci: Liliany Milewskiej, Teodora Dereweckiego, Szymona Halka, Marcjanny Kołodziej i Zuzanny Hanusiak za złożone ofiary przy okazji Chrztu św.

W środę 2. lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Na mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami i chrzestnymi.
Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmijmy kapłanów, zakonników i siostry zakonne, zwłaszcza pochodzących z naszej wspólnoty. Módlmy się także o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, także z naszej parafii.

W czwartek wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 17.00 rozpocznie się Godzina Święta. Okazja do spowiedzi św., zapraszamy zwłaszcza dzieci z klas czwartych i kandydatów do bierzmowania.

W piątek o 7.00 msza św. wynagradzająca Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź św. od godz. 16.30. Na mszę św. o 18.00 zapraszamy zwłaszcza młodzież z klas 7 i 8.

W sobotę św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 7.00.
O godz. 10.00 zbiórka dla wszystkich ministrantów, kandydatów i lektorów. Obecność obowiązkowa.

W piątek 11. lutego o godz. 16.00 przybędzie do naszej parafii Ikona Świętej rodziny. O 18.00 będzie msza św. pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego. W sobotę 12. lutego o godzinie 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia pożegnamy Ikonę Świętej Rodziny. Czas nawiedzenia będzie okazją do refleksji nad naszymi rodzinami, a także do modlitwy o świętość naszych rodzin. Program peregrynacji podamy za tydzień. W przyszłą niedzielę na msze św. zapraszamy zwłaszcza małżonków. Będziemy celebrować odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Z największym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że Ignaś Rapacz, nasz mały Parafianin, po długiej i ciężkiej walce złożył zbroję i odpoczywa na niwach Pana. Odszedł w otoczeniu swojej najbliższej rodziny. Przegrał bitwę, ale wygrał wojnę nasz dzielny Wojownik.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.