W liturgii wspominamy św. Błażeja, bpa i męczennika. Z racji I niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy mieszkańcom 4. części roli Knapy za posprzątanie świątyni i udekorowanie ołtarza kwiatami. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 5. i zarazem ostatniej części tej roli.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
Środa- wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Składamy podziękowania dla naszych parafianek i parafian za demontaż dekoracji bożonarodzeniowej.

Dziękujemy Edycie i Tadeuszowi Funek z rodziną, Wiktorii Bogdalczyk z roli Debenosy, członkom chóru parafialnego „Mio Dio”, członkiniom Róży Kobiet Matki Bożej Gromnicznej oraz właścicielom gabinetu stomatologicznego „Twój Dentysta” za złożoną ofiarę na malowanie kościoła.

Dziękujemy Tadeuszowi i Stanisławowi Gawlakom za ofiarowany dla parafii materiał na rusztowanie, a Ignacemu Hanusiakowi za transport desek i krokwi.

Z racji pierwszego czwartku miesiąca Godzina Święta od godziny 17.00.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Tokarni ogłasza zapisy uczniów na rok szkolny 2019/2020. Zapisy odbywać się będą 28 lutego w godzinach od 8.00 do 15.00. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

W refrenie psalmu wołaliśmy: „Będę wysławiał pomoc Twoją, Panie”. Niech wiara pomaga nam dostrzegać znaki Bożej Opatrzności i dziękować za nie.