Dziękujemy mieszkańcom roli Zagrody za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Bierówki, którą podzieliśmy na 3. części.

Ofiarę na kościół złożyli Srebrni Jubilaci Marta i Piotr Czopek oraz chorzy, których odwiedziliśmy w ich domach: Ryszard Strzeboński, Józef Kluska, Stanisław Kiełtyka, Magdalena Osielczak, Zofia Flaga, Jadwiga Cudak, Aniela Jamrozik, Eleonora Jamrozik, Michalina Kostecka, Władysława Buda, Genowefa Bierówka, Jadwiga Słonina, Marianna Pęcek, Janina Jędroszak. Bóg zapłać.

Dzisiaj, pół godziny, przed każdą mszą św. można skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

We środę wypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godzinie 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie mszy św. godz. 15.30.
O godz. 14.00 (o ile deszcz nie pokrzyżuje nam planów) zostanie odprawiona msza święta na cmentarzu przy grobach naszych zmarłych. Po mszy św. odbędzie się procesja z wypominkami za zmarłych.

Dnia 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godzinie 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30.

Wierni, którzy 1 i 2 listopada nawiedzą kościół mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Według obowiązujących przepisów mogą uzyskać ten odpust tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia kościoła należy odmówić „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, oraz trzeba wypełnić inne warunki, jak spowiedź sakramentalna, Komunia Święta i modlitwa według intencji Ojca Świętego.

Wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące: odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada (włącznie) jest zupełny, w inne dni roku – cząstkowy.

Wypominki jednorazowe połączone z modlitwą różańcową za zmarłych będziemy wyczytywać do 8 listopada o godz. 17.15 (przed mszą św. wieczorną).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek Godzina Święta od godz. 17.00 msza św. wotywna o Eucharystii o godz. 18.00. W piątek msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00. Po mszy św. wystawienie Pana Jezusa i modlitwy pierwszopiątkowe. Spowiedź święta od godziny 17.00. W sobotę msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec wynagradzający Matce Najświętszej za Jej łaskawość wobec grzeszników.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice; nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.