Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Bierówki za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 3. części tej roli.

Dar materialny na renowację żyrandoli złożyli Justyna i Marcin Świerczek, rodzice Olgi przy okazji chrztu dziecka. Ofiarę na kościół złożyła Halina Ciężkowska, Stanisław Proszek z roli Kluski, Tomasz Szymanik oraz rodzice Neli Kluski.

Dziękujemy p. Stanisławowi Nawarze i Maksymilianowi Nawarze za montaż kolejnych odrestaurowanych żyrandoli oraz p. Janowi Buda za bezinteresowny transport żyrandoli z Krakowa.

Z racji wakacji – msze św. w naszym kościele są odprawiane: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę tylko o godzinie 18.00. We wtorek i czwartek msze św. będą odprawiane tylko o godz. 7.00.
Kancelaria w wakacje czynna: poniedziałek po zakończonej mszy św. wieczornej, a w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

Dziękujmy Matce Bożej Śnieżnej za ocalenie z wypadku autokarowego naszych Parafian biorących udział w pielgrzymce do Rumunii. Pod Twoją obronę… Zmarłego kierowcę polecajmy Bogu i Jego Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Przed nami Parafialny Piknik Rodzinny. Do wyznaczonych celów, które nam przyświecają, jak: integracja parafialnej wspólnoty, aktywny wypoczynek w gronie rodzinnym czy powrót do normalności po dwuletniej pandemii dołączamy kolejny, istotny i szczytny cel, jakim jest pomoc dla Kubusia Bierówki, naszego chorego Parafianina. Jakub w tym roku ukończy 18 lat. Jest niepełnosprawnym, dorastającym chłopcem o głębokim stopniu upośledzenia. Urodził się zdrowy, ale szybko okazało się, że cierpi na hipoplazję móżdżku, czyli zaburzenie rozwojowe polegające na niepełnym wykształceniu prawej półkuli mózgu.

„Razem możemy więcej”, to motto towarzyszy nam od pierwszego Parafialnego Pikniku. Wierzymy, że i tym razem, podczas tegorocznego Pikniku „razem”, wspólnie pomożemy Kubusiowi w leczeniu, rehabilitacji i zakupie specjalistycznego łózka i wózka inwalidzkiego.

ORGANIZACJĘ VI PARAFIALNEGO FESTYNU RODZINNEGO WSPARLI:
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE -TAJS ADAM
FIRMA -TAWA-TRANS-TADEUSZ ZĘBOL
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY”TROL-GUM”-ROBERT RYSZKOWSKI
EWA I BOGUSŁAW KAWOŃCZYKOWIE
ZAKŁAD USŁUGOWY -ROM-DRÓG-ROMANIAK ANDRZEJ

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wyjeżdżającym na letni wypoczynek życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych oraz odkrywania obecności Boga w pięknie stworzonego świata. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.