Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Kostruchy za posprzątanie świątyni oraz za złożoną ofiarę na kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców roli Madonie, którą podzieliliśmy na 2 części.

Dziękujemy p. Dariuszowi Hanusiakowi za kilkakrotne odśnieżenie terenu wokół kościoła i plebanii. Dziękujemy pp. Stanisławowi i Kazimierzowi Nawarom za pomoc w zawieszeniu żyrandoli w naszej świątyni.

Dzisiejsza niedziela, zgodnie z wolą papieża Franciszka – to Niedziela Słowa Bożego. Módlmy się za naszą parafię i nasze rodziny, aby obecność wśród nas natchnionego Słowa Bożego pogłębiała naszą wiarę i wzajemną miłość na każdy dzień życia.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dzisiaj mija 7. rocznica śmierci ś.p. Ks. Kanonika Jerzego Wyporka, proboszcza i budowniczego naszego kościoła. Msza święta w Jego intencji zostanie odprawiona o godzinie 11:00. Zapraszamy do modlitwy.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.