Składka inwestycyjna przeznaczona na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność i stałą troskę o naszą świątynię.

Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Gębki za posprzątanie świątyni oraz za złożoną ofiarę na kościół od całej roli. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Wierdonki, którą podzieliliśmy na 4 części.

Przypominamy pielgrzymom, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w listopadzie o wypełnieniu kart uczestnictwa i odesłaniu ich do Komisariatu Ziemi Świętej w Krakowie oraz upływającym w dniu jutrzejszym terminie pierwszej wpłaty. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Dziękujemy Zuzannie Siciarz i Rafałowi Łabuz, Małgorzacie Romaniak i Romanowi Piętoń, Justynie Rak i Kamilowi Stoch, rodzinie Borkowskich z Pasłęki oraz Tomaszowi i Marzenie Mroziński za ofiary na kościół.

Dziękujemy p. Kazimierzowi z Tokarni i p. Marianowi z Krzczonowa za bezinteresowną pomoc przy uszczelnieniu pokrycia dachowego plebanii.

Jutro, w Łętowni w Domu Kultury można skorzystać z bezpłatnego komputerowego badania wzroku. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pamiętajmy, że na łamach pism katolickich prezentowany jest, obok tekstów, które stanowią strawę duchową, także chrześcijański punkt widzenia na większość ważnych społecznie i życiowo kwestii.

W sobotę 24 sierpnia w Myślenicach uroczystość 50. lecia koronacji Cudownego Obrazu Pani Myślenickiej. Mszy św. jubileuszowej na rynku myślenickim o godzinie 11.00 przewodniczyć będzie abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości.

Informacja od naszej lokalnej firmy telekomunikacyjnej NEONET Piotr Cieżak.

Jako lokalnej firmie telekomunikacyjnej jest nam miło poinformować że wraz z firmą Fiberlink realizujemy Unijny projekt budowy sieci światłowodowej na terenie Gminy Tokarnia. Sieć została już wybudowana w Więciórce. Aktualnie ruszamy z pracami na terenie Tokarni.
Realizacja budowy sieci polega na podwieszeniu kabla światłowodowego na istniejących już słupach telekomunikacyjnych lub na slupach energetycznych.
W związku z tym w najbliższych dniach przedstawiciele naszej firmy pojawią się u Państwa z prośbą o wyrażenie zgody na wejście instalatorów na posesje w celu zawieszenia światłowodu. W tym momencie będzie również możliwość zdeklarowania się na bezpłatną instalację kabla do swojego budynku.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z okazji przyłącza światłowodowego otwierającego możliwość skorzystania z bardzo szybkiego Internetu oraz cyfrowej telewizji IPTV dotąd osiągalnych tylko w miastach. Więcej informacji można uzyskać w biurze obsługi klienta, budynek Valdi+ w Skomielnej Czarnej lub u naszych przedstawicieli.

Autor Listu do Hebrajczyków zachęca: „Patrzmy na Jezusa, który nam w wierze przewodzi i ją wydoskonala”. Niech opieka Maryi pomaga nam dochować wierności Synowi Bożemu.