Dziękujemy mieszkańcom 1. części Jurczaki, Debenosy i Kudły za posprzątanie świątyni, porządki wokół kościoła oraz za złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tych ról.

Bóg zapłać Józefie i Stanisławowi Pieron, naszym Złotym Jubilatom za ofiarę na kościół złożoną z okazji jubileuszu 50.lecia małżeństwa. Dziękujemy narzeczonym: Beacie Maślanka i Szymonowi Oskwarek; Rafałowi Pasiowiec i Kindze Zadora; Ewelinie Drobny i Jakubowi Macioł, jak również rodzicom Kacpra Pęcka za ofiary złożone na utrzymanie naszej świątyni.

Kalendarz liturgiczny:
Jutro, wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
Środa- wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
Czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

Przypominamy, że w poniedziałki, środy, piątki i soboty, msza św. Odprawiana jest w naszym kościele o godzinie 18.00. A we wtorki i czwartki o godz. 7.00. Okazja do spowiedzi świętej, codziennie, 15 minut przed każdą mszą świętą, także w niedzielę.

W dalszym ciągu prosimy o dezynfekcję rąk przy wchodzeniu do kościoła, obowiązkowe zakrywanie NOSA i UST w kościele oraz nie zdejmowanie maseczek z twarzy. Dziękujemy wszystkim, którzy z wielką pokorą i z należytym zrozumieniem podchodzą do obostrzeń sanitarnych.

Porządek mszy św. w niedzielę: godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 15.30. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o godz. 15.00.

Za tydzień 3. niedziela miesiąca. Składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła. Obecnie przygotowujemy się do rozpoczęcia budowy instalacji fotowoltaicznej.

Na ścianach zawisły już nowe stacje Drogi Krzyżowej. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy pomogli je nam sfinansować. Dla cennych i drogich naszym sercom płaskorzeźb autorstwa p. Józefa Wrony postaramy się znaleźć równie godne i zaszczytne miejsce, uzgodnione z ich Autorem.

Zmarła + Krystyna Winter. Termin pogrzebu podamy w najbliższym czasie. Polećmy naszą Zmarłą Siostrę Bożemu Miłosierdziu.