Dziękujemy mieszkańcom ról Dziury i Kocury za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła prosimy mieszkańców roli Proszki.

Dziękujemy wszystkim za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Bóg zapłać za tak liczny i pobożny udział w obchodach Triduum Paschalnego. Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy przyczynili się modlitwą, muzyką i śpiewem do uświetnienia tego świętego czasu łaski.

Szczególne podziękowania wyrażamy naszym druhnom i druhom Strażakom za ich wartę honorową przy Grobie Pańskim,. To podziękowanie kierujemy na ręce dr. Wojciecha Pęcka, prezesa i dh. Łukasza Wróbla, komendanta OSP Tokarnia.

Dziękujemy wspierającym nasze duszpasterskie wysiłki modlitwą i ofiarą. Bóg zapłać!

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Uroczyste Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, dzisiaj o godz. 15.00.

Jutro, drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu tradycyjnie wspieramy nasz Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie. Po mszach świętych kwesta przed kościołem.

Msze święte w naszym kościele dzisiaj i jutro odprawiamy o: 7.00; 9.00; 11.00 i 15.30.

Pierwszy czwartek miesiąca, Godzina Święta o godz. 17.00.

Z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź od godz. 17.30.

W sobotę, na godzinę 19.30 zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia Jezusa Miłosiernego rodziny naszej parafii, a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i bierzmowanych.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Dzieci uczestniczące w Drogach Krzyżowych zapraszamy na mszę świętą na godzinę 9.00.

Dnia 8 kwietnia, w poniedziałek, w ramach peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów o godzinie 9.00 w Sanktuarium Maryjnym w Myślenicach zostanie odprawiona msza święta z obrzędem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Nasza parafialna wspólnota organizuje wyjazd na tę mszę świętą.

Zapraszamy przede wszystkim Róże Różańcowe, Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca NMP, Apostolstwo Pomocy Duszom w Czyśćcu Cierpiącym, Koło Przyjaciół Radia Maryja, Apostolat „Margaretka” oraz osoby, które pragną włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapisy chętnych na wyjazd oraz deklaracje w zakrystii. Wyjazd o godzinie 8.15 z parkingu sprzed kościoła.

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy przekazać Wam Drodzy Parafianie i Goście, życzenia, które przesłał nasz Metropolita, a do których się i my dołączamy.