Dziękujemy mieszkańcom ról: Dziury i Kocury za posprzątanie świątyni i ofiarę złożoną na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Proszki i Fuły, które podzieliliśmy na 3 części.

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Zestawy do nabycia u ministrantów przed kościołem. Spotkanie opłatkowe Straży Honorowej NSPJ na plebanii o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich członków należących do arcybractwa.

Ofiarę na kościół złożyli: Piotr i Lucyna Kluska, Sylwia Mirowska, Artur Słonina.

Dzisiaj 1. rocznica święceń biskupich bpa Janusza Mastalskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiarę na kościół złożyli. Z roli Dziury: Eugeniusz Dyrcz, rodzina Pieronów, Elżbieta Chrzanowska-Kluczewska. Z roli Kocury: rodzina Jabconiów, rodzina Kołodziejów, rodzina Sroczyńskich, rodzina Korzeń. Z roli Proszki: rodzina Mikołajczyków, rodzina Pieronów, Ewa Majchrzak z rodziną, rodzina Wróbel, rodzina Piaszczaków, rodzina Pasiowców, Beata i Józef Kiełtyka, rodzina Kiełtyków, Stanisław Proszek, rodzina Maślanków.

Z roli Fuły: rodzina Kiełtyków i Głuszków, rodzina Kaspruków, rodzina Pęcków, rodzina Leśniaków, rodzina Leśniaków, rodzina Durków, rodzina Zadorów, Jan Zadora z rodziną, rodzina Leśniaków, Anna i Marek Leśniak, Janina Jędroszak, Renata i Dominik Leśniak, rodzina Motyków.

Z roli Gębki: rodzina Majerków, rodzina Dyrczów, rodzina Nawieśniaków, rodzina Jantosów, rodzina Gawlak-Dziadkowiec, rodzina Zająców, rodzina Polaniaków, rodzina Skoczyńskich, rodzina Bierówków, Teresa i Jan Bylica, Jadwiga Gościej, rodzina Ziębów, rodzina Gościejów, rodzina Filipków, rodzina Nawarów, rodzina Barglików, rodzina Grudzińskich, rodzina Bednarzów, rodzina Włodarczyków, rodzina Gałków, rodzina Hanusiaków, rodzina Barglików, Genowefa Barglik, Zbigniew Polaniak z rodziną, rodzina Kucałów, Genowefa Bierówka z córką.

Z roli Knapy: rodzina Jurczaków, rodzina Makuchów, rodzina Strzebońskich, rodzina Kołodziejów, rodzina Piaszczaków, Agnieszka i Paweł Piaszczak, rodzina Mleczków, rodzina Kołodziejów i Czapników, rodzina Mirków i Pęcków, rodzina Obajtków i Kołodziejów, rodzina Mizerów, rodzina Mikołajczyków, rodzina Hanusiaków, rodzina Kosków i Zająców, rodzina Michalaków i Hodanów, rodzina Zębolów, rodzina Hanusiaków, rodzina Mirków, rodzina Zająców, rodzina Kołodziejów, rodzina Pajków, rodzina Kaletów, rodzina Bargiel, rodzina Klusków, rodzina Klusków, rodzina Ptaków, Stanisława i Józef Piaszczak, Anna i Piotr Piaszczak, rodzina Korabików, rodzina Dyrczów.

Dodatkowo:
Z roli Dziubras Górny: rodzina Pęcek. Z roli Kostruchy: Tadeusz Kluska. Z roli Durki: rodzina Tajsów. Z roli Koty; rodzina Proszków, Beata i Mirosław Kucała, Katarzyna i Marcin Proszek.

Harmonogram wizyty duszpasterskiej
07 stycznia (wtorek) – Osiedle Górne (od Państwa Funek do Państwa Cudak)
08 stycznia (środa) – Chlebierzówka, Molusy, Guzówka, Koty, U Lipki
09 stycznia (czwartek) – Bugaje, Durki, Kiełtyki
10 stycznia (piątek) – Jurczaki, Debenosy
11 stycznia (sobota) – Kudły, Kasperki, Kanie

Za tydzień uroczystość Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. W tym dniu jesteśmy wszyscy zaproszeni na uroczystość Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia: „Dzień Patrona – Dniem Rodzinnego kolędowania”. Rozpoczęcie uroczystości mszą św. o godzinie 9.00. Po po południu wspólne kolędowanie w budynku szkoły od godziny 14.30. W programie: występy uczniów, koncert dziecięcego zespołu folklorystycznego „Nowa Orawa” i loteria fantowa.

Prośba, o którą zostaliśmy poproszeni:
Parkując samochody na parkingu starajmy się rozbić to z rozwagą, aby nie zastawiać i blokować wyjazdu innych pojazdów.

Wczoraj odbył się pogrzeb + Tadeusza Gawlaka. Polećmy naszego Zmarłego Brata Bożemu Miłosierdziu.