Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Knapy za posprzątanie świątyni porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 4. i ostatniej części tej roli.

Dziękujemy Annie Skoczyńskiej i pewnej anonimowej osobie za złożoną ofiarę na kościół.

Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli adoracja Najświętszego Sakramentu.

Jutro, w kalendarzu liturgicznym święto św. Tomasza, apostoła.

We wtorek, rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.

Przed nami pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta, po mszy św. porannej.

W piątek msza św. wynagradzająca o godz. 7.00, po niej adoracja, akt ofiarowania rodzaju ludzkiego i litania do NSPJ. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

Okazja do spowiedzi, codziennie, 20 minut przed każdą mszą świętą.

Przypominamy, iż od 1 lipca do czwartku 31 sierpnia – z racji wakacji – msze św. w naszym kościele będą odprawiane: w poniedziałki, środy, piątki i w soboty tylko wieczorem o godzinie 18.00. We wtorki i czwartki msze św. będą odprawiane tylko rano o godz. 7.00.

Wyjątek stanowią pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lipca i sierpnia. W te dni będziemy odprawiali dodatkowo także msze św. wynagradzające za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.00.

Kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, po mszy św. wieczornej; czwartek, po mszy świętej porannej, a w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice, składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli; słonecznych wakacji i dobrego odpoczynku.