Młodzież naszego Gimnazjum wraz z ks. Krzysztofem zapraszają dzisiaj na godzinę 17.00 do sali teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury na jasełka i wspólne kolędowanie.

Dziękujemy mieszkańcom 4. części roli Dziubras Dolny za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kościół. O porządki w sobotę prosimy mieszkańców roli Zagrody.

We wtorek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również 20 Dzień Życia konsekrowanego i zakończenie Roku Życia Konsekrowanego. Msze św. o godzinie 6.30, 9.00, 17.00 i 19.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec. Na Mszę św. na godzinę 17.00 zapraszamy dzieci przygotwujące się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek Godzina Święta od 16.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich – za naszego kleryka Michała – i módlmy się za naszych księży. Msza św. wynagradzająca za grzechy przeciwko Eucharystii o godzinie 17.00.

W piątek rano Msza św. wotywna o NSPJ, po niej adoracja do godziny 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 15.30. Tego dnia przypada wspomnienie św. Agaty.

W sobotę rano Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.

W następną niedzielę, z racji ostatniej przed Wielkim Postem po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji – tak jak w minione lata. Od 12.00 do 13.00 indywidualna. Od 13.00 do 14.00 młodzież i dzieci. Od 14.00 do 15.00 grupy modlitewne z naszej parafii.

Od 7 lutego w naszej archidiecezji krakowskiej rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który potrwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (22 maja).

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, w której wiele artykułów pomoże pogłębić wiarę i życie duchowe oraz wiedzę o Kościele.

Wraz z błogosławieństwem życzymy wszystkim parafianom i gościom Bożej niedzieli.