Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Fuły za posprzątanie świątyni oraz porządki wokół kościoła. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

Dzisiaj z racji 3. niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą stałą troskę o piękno naszej świątyni.

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy”. Modlitwą i osobistą refleksją wspierajmy to dzieło.

W najbliższy czwartek, tj. 23 stycznia będziemy obchodzić 5. rocznicę śmierci + ks. Kanonika Jerzego Wyporka. Zapraszamy na mszę św. w intencji zmarłego Księdza Proboszcza i budowniczego naszego kościoła na godzinę 18.00.

Zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów w sobotę tj. 25 stycznia o godzinie 10.30.

Za tydzień, w niedzielę będziemy obchodzić po raz pierwszy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Ustanowił ją Papież Franciszek w ogłoszonym Liście Apostolskim w formie Motu Proprio „Aperuit illis”. Jak zaznacza Franciszek, ma się ona przyczynić „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiarę na kościół złożyli: Z roli Blychy: rodzina Pasiowców, pewna rodzina, rodzina Korabików, rodzina Gwiżdżów, rodzina Hanusiaków, Paweł Hanusiak z rodziną. Z roli Osiedle: rodzina Kowalików, rodzina Adamczyków. Dom Nauczyciela: rodzina Luberdów, rodzina Kiełtyków, rodzina Ostojów, rodzina Jarząbków, rodzina Krupów, Antoni Jankowski. Szkoła: pewna rodzina, Krystyna Romaniak.

Z roli Madonie: rodzina Pęcków, rodzina Dziadkowców, Antoni Pęcek z rodziną, Michał Pęcek z rodziną, rodzina Bruzdów i Juszczaków, rodzina Klusków, Maria Pęcek z rodziną, rodzina Słoninów, rodzina Janus, rodzina Filipków i Słoninów, rodzina Zadorów i Makusków, Daniel Pęcek z rodziną, Michalina i Janusz Jędrocha, Dorota i Jan Jędrocha, rodzina Słoninów, rodzina Mirków, rodzina Gemza, Stanisława Mikołajczyk. Z roli Kusiki: rodzina Bruzdów i Szczepaniaków, Marek Mizera, Maria Hobot, Beata i Wacław Pieron, rodzina Hobotów. Z roli Mizery: Maria i Jan Mizera, Paweł Pęcek z rodziną, rodzina Hanusiaków, rodzina Antosz, Paweł Naskręt, rodzina Dyrczów.

Z roli Dziubras Górny: rodzina Jędrochów, Jolanta i Stanisław Hobot, rodzina Hobotów, Kazimierz Wróbel z rodziną, Małgorzata i Janusz Dziubras, Maria i Józef Kiełtyka, Anna i Piotr Kiełtyka, Michalina i Józef Kiełtyka, rodzina Kosków, rodzina Wichrów, rodzina Kołodziejów, pewna rodzina, Mieczysław Kiełtyka z rodziną, rodzina Hobotów, rodzina Molusów, pewna rodzina, Józef Wróbel, rodzina Hanusiaków, Adam Polaniak z rodziną, rodzina Klimasów, rodzina Wójtowiczów, Ewa i Jan Kiełtyka, Justyna i Józef Pęcek, rodzina Polaniak Klaja, Grzegorz Polaniak z rodziną, Marta i Stanisław Kiełtyka, Katarzyna i Franciszek Trybała, Natalia i Krzysztof Trybała, Franciszek i Anna, Franciszek Korabik.

Z roli Kostruchy: Kazimierz Słonina z rodziną, rodzina Pęcków, Maria Zadora, pewna rodzina, Mieczysław Wróbel z rodziną, Marek Lenartek z rodziną, rodzina Klusków, Agata i Dariusz Pęcek z rodziną, Marzena i Dawid Pęcek, Ludwika Pęcek, Rozalia Kluska, rodzina Lenartków, Helena i Bogdan Wnęk, rodzina Kaniów, rodzina Kaniów, rodzina Lenartków, rodzina Ślęczków, pewna osoba, rodzina Makusków, Józef Wnęk z rodziną.

Z roli Hoboty: rodzina Bierówków, rodzina Filipków, rodzina Jabconiów, rodzina Gościejów, Barbara i Piotr Hobot, rodzina Misiurów, rodzina Hobotów, Łukasz Hobot z rodziną, rodzina Żbików, rodzina Trybałów, rodzina Hobotów, rodzina Tyszkiewiczów, rodzina Hanuszków, rodzina Ziębów, rodzina Gwiżdżów, rodzina Proszkowców, Andrzej Gwiżdż z rodziną, Lucyna i Stanisław Cudak, Zuzanna Hobot, rodzina Dyrczów, rodzina Osielczaków, rodzina Zadorów, Andrzej Hobot z rodziną, Ludwik Hobot z rodziną, rodzina Janickich, rodzina Filipków. Z roli Gwiżdże: rodzina Gwiżdżów. Z roli Brzegi: rodzina Ryszkowskich, Karol Ciężkowski z rodziną, Ryszard Ciężkowski z rodziną, Jolanta i Bartłomiej Ciężkowscy, Anna i Stanisław Ciężkowscy, rodzina Kowalcze, rodzina Jabconiów, rodzina Flagów, rodzina Bierówków, Maria i Jan Bierówka, rodzina Ziemblów, Stanisław Pindel, rodzina Romaniaków, Stanisław Radoń z rodziną, rodzina Ciapałów, Stanisław Nawara z rodziną.

Z roli Zagrody: rodzina Gieratów, Zbigniew Romaniak, rodzina Romaniaków, Mieczysław Zięba z rodziną, rodzina Spórnów i Wróblów, rodzina Jątyków.

Z roli Dziubras Dolny: rodzina Stochów, Krystyna i Tadeusz Zięba, Ewa i Paweł Zięba, rodzina Suder, rodzina Gwiżdżów, Stanisław Wróbel z rodziną, Jan Wróbel z rodziną, rodzina Kołodziejczyk i Filipek, pewna rodzina, Irena Pindel, rodzina Hołdów, rodzina Bzowskich, Zofia i Antoni Hołda, rodzina Czopków, rodzina Kubowiczów i Starmachów, pewna rodzina, pewna rodzina, rodzina Bierówków, pewna osoba, rodzina Mierników, rodzina Kamińskich.

Z roli Kluski: rodzina Ralskich, rodzina Klusków, rodzina Wróblów, rodzina Durków, Stanisław Kluska, rodzina Zadorów, rodzina Osielczaków i Jastrzębskich, Stanisław Proszek, Józefa Kluska, Zbigniew Kluska z rodziną, Krzysztof Kluska z rodziną, rodzina Klusków, rodzina Bogdańskich, pewna rodzina, rodzina Boniorów, rodzina Makusków, rodzina Grzywaczów, rodzina Klusków, rodzina Łopatów, rodzina Janiczaków, Marta i Walenty Hanusiak, Franciszek Woźniak, Katarzyna i Piotr Woźniak. Z roli Szewcy: Barbara i Rafała Hanusiak, rodzina Klusków, Krystyna Niewiadomska, rodzina Radoniów, rodzina Osielczaków, rodzina Makusków, rodzina Wietrzyków, Alina Hanusiak, rodzina Hanusiaków.

Dodatkowo: Tomasz Wnęk z rodziną z roli Pod Lasem oraz rodzina Pęcków z roli Dziubras Dolny.

Harmonogram kolędy na kolejne dni:

20 stycznia (poniedziałek) – Dział Niżny, Przymiarki, Tarnów, Młyny
21 stycznia (wtorek) – Urbany
22 stycznia (środa) – Wierdonki
23 stycznia (czwartek) – Bierówki, Bryle

Dzisiaj po mszy św. o godzinie 16.15 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu parafialnej scholi dzięcięcej „Śnieżnej Pani” pod kierownictwem p. Teresy Hans i naszego parafialnego chóru „Mio Dio” pod batutą p. Łukasza Walczyka, organisty z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Gościem specjalnym koncertu będzie p. Wiktoria Bisztyga, sopranistka – solistka występująca na wielu koncertach krajowych i zagranicznych.