Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Osiedle Górne za posprzątanie kościoła i przyozdobienie ołtarza kwiatami. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 4. części tej roli, którą podzieliliśmy na 5 części.

Dziękujemy pewnej anonimowej osobie, jak również pewnemu małżeństwu za ofiary przeznaczone na potrzeby naszej świątyni.

W poniedziałek o 19.00 w Sali w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Tokarni odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Ze względu na zbliżające się uroczystości i konieczność podjęcia ważnych decyzji prosimy rodziców o niezawodne przybycie.

W piątek z racji 3. piątku miesiąca Godziny Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na godz. 18.00 zapraszamy na mszę św. dzieci, które w tym roku przystąpią do 1 Komunii Świętej wraz ze swoimi ojcami chrzestnymi. O godz. 19.30 celebracja dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Na tę celebrację wraz z bierzmowanymi zapraszamy także rodziców i chrzestnych. O godz. 20.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Apel Jasnogórski i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, naszej Królowej.