Dziękujemy mieszkańcom ról: Dziołek, Jątyki, Nad Kacprem za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Pawlaki i Perły.

Ofiarę na kościół złożyli Złoci Jubilaci Aniela i Mieczysław Tomasiakowie, a także rodzice Marceliny Bierówki przy okazji chrztu dziecka.

Dzisiaj przypada święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Na mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się poświęcenie i wręczenie różańca dzieciom pierwszokomunijnym. Różańce z wizerunkiem Matki Bożej Śnieżnej, które otrzymają dzieci są darem naszej parafii.

Jutro wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. We wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Zbiórka kandydatów na ministrantów o godz. 16.30.

We wtorek rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy na to nabożeństwo maryjne o godz. 17.15, dzieci, młodzież i wszystkich, którym bliska jest Matka Boga i nasza Matka.

We środę wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W sobotę wspomnienie św. Faustyny, dziewicy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek, od godziny 17.00 Godzina Święta i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Na adorację zapraszamy Apostolstwo Margaretki. Będzie także okazja do spowiedzi. Zapraszamy szczególnie dzieci po Pierwszej Komunii Świętej i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Prosimy rodziców o zainteresowanie się życiem sakramentalnym i wspieranie swoich dzieci w rozwoju życia religijnego.

W piątek po mszy św. porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8. Po eucharystii spotkanie w kościele.

W sobotę o godz. 7.00 msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, modlitwy do Serca MB i różaniec wynagradzający.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 dzieci z klas 6 razem z rodzicami. Specjalną celebracją rozpoczniemy przygotowanie do bierzmowania. Po mszy św. spotkanie w kościele.

W związku z tragedią, jaka wydarzyła się w południowych regionach naszej Ojczyzny, gdyby ktoś miał życzenie może także dziś wesprzeć ten szczytny cel i pomóc powodzianom.

Dzisiaj odbędą się uroczystości poświęcone 80. rocznicy pacyfikacji Zawadki. Msza święta przy pomniku o godz. 14.00.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia i Jubilatom składamy najlepsze życzenia. Wszystkim Gościom oraz naszym Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.