Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Dziubras Dolny za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kościół. O porządki w sobotę prosimy mieszkańców 4-ej (ostatniej) części tej roli.

Dziękujemy rodzicom Adama Swatek za złożoną przy okazji chrztu ofiarę na kościół.

W parafii św. Jana Chrzciciela w Lubniu, dnia 29 stycznia 2016 rozpocznie się Ewangelizacyjny Kurs Alfa. Szczegóły na plakatach w gablocie, oraz na ulotkach dostępnych na stoliku pod chórem.

Dzisiaj schola „Śnieżnej Pani” zaprasza na 17.00 do naszego kościoła na wspólne, rodzinne kolędowanie.

W przyszłą niedzielę 31 stycznia młodzież naszego Gimnazjum zaprasza na 17.00 na jasełka i wspólne kolędowanie do sali teatralnej GOK-u.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiary na kościół złożyli mieszkańcy ról: Kluski i Szewcy: Bronisław Kluska; Lucyna i Piotr Kluska; rodzina Durek; Barbara i Tadeusz Bonior; rodzina Jastrzębskich i Osielczak; Janina Hanusiak; Zofia i Edward Zadora; Aniela i Stanisław Proszek; Józef Kluska z rodziną; Zbigniew Kluska z rodziną; Janina Kluska; Katarzyna i Marcin Kluska; rodzina Bogdańskich; rodzina Jugowiec; rodzina Makusek; rodzina Grzywacz; rodzina Kluska; rodzina Łopata; Marta i Walenty Hanusiak; Grażyna i Jan Kluska; rodzina Janiczak; Zofia Kluska z rodziną; Krystyna Niewiadomska; Urszula i Kazimierz Radoń; rodzina Osielczak; rodzina Makusek; rodzina Wietrzyk; Alina Hanusiak; Rafał Hanusiak z rodziną; Ignacy Hanusiak z rodziną.

Gębki: rodzina Majerek; od pewnej rodziny; Bernadetta i Marian Zając; Józef Gawlak; Katarzyna i Stanisław Polaniak; Anna i Adam Skoczyńscy; Honorata i Bogumił Polaniak; Józef Bierówka z rodziną; Teresa i Jan Bylica; Jadwiga i Tadeusz Gościej; Józef Zięba z rodziną; Jan Zięba z rodziną; Franciszek Gościej z rodziną; rodzina Filipek; Katarzyna i Roman Barglik; rodzina Nawara; rodzina Grudzińskich; rodzina Bednarz; Marzena i Paweł Włodarczyk; rodzina Gałka; rodzina Hanusiak; Maria i Władysław Barglik; rodzina Polaniak; rodzina Kucała; Andrzej Barglik z rodziną; Genowefa Bierówka.

Dziołek, Jątyki, Perły, Pawlaki, Domy nad Kasprem: rodzina Kowalcze; Aniela Pęcek; Jan i Maria Pęcek; rodzina Majerek; rodzina Hanusiak; rodzina Jątyka; Klementyna i Marian Filipek; rodzina Drążyk; rodzina Zadora; rodzina Mirek; rodzina Zięba; rodzina Kosiba; Stanisława i Stanisław Filipek z rodziną; rodzina Hanusiak i Kozak; pewna rodzina; pewna rodzina; rodzina Buda; rodzina Lorek; Anna Cudak; rodzina Zielińskich; rodzina Słonina.

Dział Niżny, Przymiarki, Tarnów, Młyny: Marzena i Piotr Rapacz; rodzina Zadora; rodzina Ciscoń; rodzina Rapacz; rodzina Filipek; rodzina Romaniak; Jadwiga Zadora; rodzina Tajs; rodzina Proszek; rodzina Kluska; rodzina Mirek; pewna rodzina; Janina Jurczak; rodzina Bajerek, rodzina Wojtasik; rodzina Wróbel; rodzina Korabik; rodzina Czarnota; rodzina Pachura; Grzegorz Romaniak z rodziną; Andrzej Romaniak z rodziną; pewna rodzina; pewna rodzina; rodzina Pawlik; rodzina Ziołko; pewna osoba; rodzina Kucała; rodzina Pachura; rodzina Pasiowiec; rodzina Makuch; Janina Pasiowiec; Beata i Sławomir Filipek; Anna i Wiesław Pasiowiec; Józef Hobot z rodziną.

Chlebierzówka, Molusy, Guzówka, Lipki, Koty: Leon i Dorota Śmietana; Anna i Mirosław Śmietana; Józef Śmietana z rodziną; rodzina Polaniak; rodzina Gierat; rodzina Strzelec; rodzina Luberda; rodzina Pęcek; rodzina Hucisko; rodzina Molus; rodzina Hanusiak; rodzina Migas; Ilona i Stanisław Polaniak; Mieczysław i Zofia Polaniak; Katarzyna i Marcin Proszek; Beata i Mirosław Kucała; rodzina Domas; Józefa Bierówka; rodzina Kania; Ludwika Bierówka z rodziną; Teresa i Marcin Hanusiak; Petronela Hanusiak; Beata i Paweł Słonina; rodzina Makusek; Mieczysław Molus z rodziną; Adam i Elżbieta Hanusiak; Anna i Marian Hanusiak; Renata i Bogdan Proszek; Kazimierz Kania z rodziną; rodzina Pieron; Czesława Hanusiak z rodziną; Stanisław Molus z rodziną; rodzina Kucała; rodzina Kania; rodzina Syrek.

Madonie, Kusiki, Mizery: Antoni Pęcek z rodziną, Michał Pęcek z rodziną, rodzina Bruzda, rodzina Juszczak, Jan i Helena Kluska, rodzina Dziadkowiec, Maria Pęcek z rodziną, rodzina Słoninów i Pęcków, rodzina Filipków i Słoninów, rodzina Zadora i Makusek, Daniel Pęcek zrodziną, Michalina i Janusz Jędrocha, Dorota i Jan Jędrocha, rodzina Gemza, rodzina Mikołajczyk, rodzina Mirek, rodzina Szczepaniak i Bruzda, rodzina Pieron, rodzina Hobot, Jan i Maria Mizera, Józefa i Paweł Pęcek, rodzina Hanusiak, rodzina Dyrcz.

Fuły: Renata i Dominik Leśniak.

W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, dzielenie się wieloma spostrzeżeniami, a wszystkim darczyńcom wyrażamy naszą wdzięczność za złożone ofiary. Częścią z ofiar składanych księdzu po kolędzie wspieramy: Wyższe Seminarium Duchowne, Domy Księży Chorych i Emerytów, oraz przeznaczamy na utrzymanie Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Niech owoc wspólnej modlitwy i błogosławieństwa towarzyszą nam w każdym dniu tego roku.

Św. Paweł zapewnia: „Wy przeto jesteście Ciałem Chrystusa i poszczególnymi Jego członkami”. Niech dar tej przynależności mobilizuje nas do codziennej, godnej odpowiedzi.