Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Durki za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Bugaje.

W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się w Kościele katolickim w Polsce 79. Tydzień Miłosierdzia. To patronalne święto Caritas w całej Polsce. W tym roku obchodzimy je pod hasłem „Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni”. To okazja, aby pokazać, jak wiele dobra dzieje się wokół nas dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli.

Wyrażamy wdzięczność uczniom ze Szkolnego Koła Caritas, które działa w SP nr 1 pod opieką p. Małgorzaty Majerek; oraz wszystkim, który, w tym ostatnim czasie włączyli się w różnego rodzaju akcje charytatywne wspierając rodziny ukraińskie i żołnierzy walczących na froncie, jak i również naszą lokalną społeczność.

Zakończyliśmy akcję wielkopostną „Podziel się miłością”. Dzięki pełnym miłości sercom darczyńców i ich hojnym dłoniom wsparliśmy osieroconą, wielodzietną rodzinę w naszej parafii oraz Gminne Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych do którego należą większości dzieci z Tokarni.

Ofiarę na kościół złożyli: rodzice Lillien Ćwiertni oraz narzeczeni: Kamila Mąka i Bartłomiej Kołodziejczyk.

Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy razem z rodzicami na mszę świętą w piątek na godz. 18.00.

Rozstrzygnięcie konkursu na krzyż wielkanocny – w najbliższą niedzielę tj. 23 kwietnia o godz. 9.00.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.