Dzisiejsza niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Po mszy św. o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania Chrystusowi Królowi Wszechświata. W trakcie adoracji do godziny 15.00 będziemy modlić się o dobre przygotowanie naszych serc i rodzin na Święta Bożego Narodzenia.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Gębki za posprzątanie świątyni i porządki wokół kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców 3. części tej roli.

Ofiarę na kościół złożyła Anna Paryła. Bóg zapłać! Wszystkim hojnym Parafianom dziękujemy za stałą troskę o piękno naszej świątyni.

W sobotę oprócz mszy św. o godz. 18:00 dodatkowa msza święta o godz. 16:30. W niedzielę msze o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 15:30 i 17:00.

Przypominamy, że do 30 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza / kaplicy / kościoła połączone z modlitwą można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.

Pamiętajmy w modlitwie o chorych w naszej parafii, zwłaszcza o tych, którzy zakazili się koronawirusem, a także o medykach, którzy chronią nas wszystkich przed epidemią. Módlmy się, aby ten trudny czas którego doświadczamy nie osłabił naszej wiary.

Wielu z nas styka się na co dzień z osobami doświadczającymi rozmaitego rodzaju problemów: uzależnionych od alkoholu, osób w kryzysie rozstania z małżonkiem, żałoby czy nawet obecnej pandemii. Dlatego postanowiliśmy uruchomić w naszej parafii bezpłatną Poradnię Psychologiczną. Konsultacje odbywać się będą po wcześniejszym emailowym kontakcie z psychologiem, który zapewnia pełną anonimowość i dyskrecję. Porady są zupełnie bezpłatne. Szczegóły wraz z adresem emailowym znajdziemy na ulotkach, które są wystawione na stoliku pod chórem lub na stronie internetowej i parafialnym facebooku.

Jest trzeci numer „Stasia” – nowego miesięcznika dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Wczoraj pożegnaliśmy śp. Wandę Kowalcze. Wczoraj także zmarła + Anna Paryła. Msza żałobna i uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek o godzinie 11:00. Pół godziny wcześniej odmówimy różaniec. Polećmy nasze Zmarłe siostry Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…

Solenizantki, solenizantów i jubilatów otaczamy naszą życzliwością i powierzamy opiece Matki Bożej Śnieżnej. Wszystkim życzymy zdrowia duszy i ciała. Błogosławionej niedzieli.