Zmarł śp. Stanisław Gawlak, z roli Osiedle. Jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 14.00.

Dzisiaj wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Świętej Trzech Króli. Po mszach świętych ministranci i lektorzy rozprowadzają zestawy z kadzidłem „Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio”. Dobrowolne datki zostaną przekazane na poprawę warunków życia osób bez domu – podopiecznych „Dzieła Pomocy św. Ojca Pio”.

Ofiarę na kościół złożyli narzeczeni: Adrian Gałka i Monika Druzgała; Jubilaci Zofia i Bronisław Jędrocha z okazji 55. rocznicy małżeństwa oraz Marian Filipek.

Jutro Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci z klas 3-ich razem z rodzicami. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 14.30 adoracja prowadzona przez Apostolstwo Pomocy Duszom w Czyśćcu cierpiącym.

O godz. 16.30 zapraszamy na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Tokarnia, do auli widowiskowej KCK.

Ofiarę na kościół przy okazji kolędy złożyli:

Z roli Dziołek: Tadeusz Kowalcze i rodzina Radwan, Maria Pęcek.
Z roli Jątyki: rodzina Ptaków, Majerków, Jątyków, Piotr Jątyka, Marian Filipek, rodzina: Filipków, Drążyków, Rabiańskich, Rudzińskich, Mirków, Ziębów, Kosibów.
Z roli Perły: rodzina Pietrzak, Buda, Lorek, Ferrero, Agata i Maria Cudak, Adam Cudak z rodziną.
Z roli Domy nad Kacprem: rodzina Słoninów i Zielińskich.

Z roli Dziury: rodzina Pieronów.
Z roli Kocury: Anna Hanusiak, rodziny Jabconiów, Kołodziejów i Korzeniów.
Z roli Proszki: Józefa Mikołajczyk, rodzina Pieronów, Ewa Majchrzak z rodziną, rodziny Wróblów, Pasiowców, Beata i Józef Kiełtykowie, Katarzyna i Józef Kiełtykowie, rodzina Maślanków.
Z roli Fuły: rodziny Pawlików, Kiełtyków i Głuszków, Kaspruków, Pęcków, Leśników, Marian Leśniak z rodziną, Maria Zadora z rodziną, Jan Zadora z rodziną, Tadeusz Leśniak z rodziną, Anna i Marek Leśniakowie, Renata i Dominik Leśniakowie i rodzina Motyków.

Mieszkańcom roli Urbany, którzy przy okazji kolędy złożyli ofiarę na kościół podziękujemy jutro. Kontynuujemy w naszej parafialnej wspólnocie wizytę duszpasterską. Harmonogram kolędy na następny tydzień:

Poniedziałek, 8 stycznia – Hoboty (od Państwa Bierówków), Gwiżdże
Wtorek, 9 stycznia – Brzegi (od Państwa Ryszkowskich)
Środa, 10 stycznia – Jurczaki, Debenosy
Czwartek, 11 stycznia – Granica, Parchule
Piątek, 12 stycznia – Blachy, Osiedle Dolne (od Państwa Kowalików), Dom Nauczyciela, Ośrodek Zdrowia, Apteka, Szkoła
Sobota, 13 stycznia – Kluski, Szewcy

Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.

Oby każdy z nas doświadczył tego tajemniczego spotkania z Bożą Miłością, która nadaje sens naszemu życiu. Nie ustawajmy w ciągłym poszukiwaniu Boga, tak jak Mędrcy ze Wschodu, bo On pozwala się znaleźć tym, którzy Go szukają.