Dziękujemy mieszkańcom roli Proszki za posprzątanie świątyni, porządki wokół kościoła i za złożoną ofiarę od całej roli. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców roli Fuły, którą podzieliliśmy na 2. części.

Dzisiaj, rozpoczyna się 13. Tydzień Biblijny. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgnąć po Biblię.

Z racji trzeciej niedziela miesiąca, dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona jest na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać za Waszą stałą troskę o piękno duchowe i materialne naszej wspólnoty.

W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Na renowację ołtarza ofiarę złożyli: Andrzej Dyrcz; Maria i Władysław Nawara.

Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodniki: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Jest także nowy numer „Stasia” cieszącego się dużym zainteresowaniem kwartalnika dla najmłodszych.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych i opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.

Ogłoszenie, o które zostaliśmy poproszeni:
Wójt Gminy Tokarnia informuje o zbiórce odpadów elektrycznych i elektronicznych, która odbędzie się dla całej Gminy w najbliższą środę – 21 kwietnia 2021 r. Odpady elektryczne i elektroniczne należy wystawić w środę do godz. 8.00 na parking przy Urzędzie (nieutwardzony).