Dziękujemy mieszkańcom ról: Florki, Na Wysokiej, Barnasiówka, Za Górą, Morgi za posprzątanie świątyni, porządki wokół kościoła i za złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Luberdy, Łocki i Pod Lasem, które podzieliliśmy na 2 części.

W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Kontynuujemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, które przygotowuje nas do świętego czasu Wielkiego Postu. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem całe rodziny, a przedstawicieli poszczególnych grup modlitewnych prosimy o wyznaczenie dyżurów od 12.00 do 15.00 przy Najświętszym Sakramencie.

Dzisiaj możemy wziąć udział w parafialnej akcji „WALENTYNKA DLA MARYSI”. Po każdej mszy św. będziemy mieli okazję „nabyć” słodki upominek dla kochanej osoby i przy tej okazji złożyć także ofiarę na leczenie chorej dziewczynki dla której w leczeniu liczy się każdy dzień i każda godzina.

Kalendarz Liturgiczny
Czwartek – wspomnienie św. Hiacynty i Franciszka. Po mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii Dzieci Fatimskich. Sobota – święto katedry św. Piotra Apostoła

W piątek Godziny Miłosierdzia. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Na 18.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z ojcami chrzestnymi, których prosimy o przyniesienie świec chrzcielnych dzieci. Natomiast na godzinę 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

O godzinie 20.30 Koronka, Apel Jasnogórski i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.

Przypominamy, że od Środy Popielcowej ruszy także druga akcja niesienia pomocy naszym chorym małym Parafiankom: IGUSI i LAURCE. Przez cały Wielki Post składając do jałmużnę wielkopostną będziemy pomagać Rodzicom chorych dziewczynek, którzy otaczając heroiczną miłością i troską swoje dzieci, bez pomocy dobrych i szlachetnych ludzi oraz naszej wspólnoty nie mają możliwości zapewnić leczenia i rehabilitacji swoim chorym córkom.

Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. Aby wybrzmiało wielkie Boże „tak”, konieczne są liczne małe „nie”. Błogosławionej niedzieli.