Dzisiaj Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dzisiaj również przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 błogosławieństwo małych dzieci z modlitwami w ich intencji.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Kluski za posprzątanie świątyni na Święta i złożoną ofiarę na kościół. O porządki w sobotę prosimy mieszkańców – ostatniej – 3. części roli Kluski.

Dziękujemy Orkiestrze OSP za ubogacenie liturgii Mszy w czasie Świąt, Służbie Liturgicznej Ołtarza, służbie kościelnej. Bóg zapłać naszym parafiankom i parafianom za udekorowanie naszej świątyni, ubranie choinek i wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Wyrażamy wdzięczność za choinki przekazane do kościoła przez Leśnictwo Tokarnia. Wszystkim, za tak liczny udział w nabożeństwach i świadectwo wiary.

Dziękujemy „Kliszczakom” za wczorajszy piękny koncert kolędowy podczas sumy, oraz małym kolędnikom, którzy nawiedzili nas na plebanii z Dobrą Nowiną.

Jutro – Święto Świętych Młodzianków, męczenników z Betlejem, a we wtorek: wspomnienie św. Tomasza Becketa.

Od wtorku – 29 grudnia – rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Od godz. 8:00 nawiedzimy mieszkańców ról: Florki, Filia, Barnasiówka, Za Górą, Morgi, Luberdy, Łocki, Domy pod Lasem, Przysop, Dział Wyżny.

30 grudnia (środa) od godziny 8.00 odwiedzimy mieszkańców ról: Dziury, Kocury, Proszki i Fuły.

31 grudnia (czwartek) od godz. 8.00: Granica i Parchule.

Czwartek: Ostatni dzień roku, wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. O godz. 16:00 nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, kazaniem, suplikacjami i Te Deum. Po nieszporach Msza Św. Zachęcamy do udziału w tej błagalno dziękczynnej modlitwie za miniony rok.

Piątek: Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Światowy Dzień Modlitwy o Pokój na świecie. Msze Święte jak w niedzielę, dlatego w tym dniu nie ma spowiedzi pierwszo-piątkowej. Po Nowym Roku – 2 stycznia (sobota) od godz. 8.00 odwiedzimy mieszkańców ról: Brzegi i Urbany.

Sobota: Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

Z okazji Święta Świętej Rodziny serdeczne życzenia dla wszystkich rodzin z naszej parafii razem z błogosławieństwem.