Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Lipiec jest miesiącem czci Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana w rodzinach.

Dziękujemy mieszkańcom roli Bryle za posprzątanie świątyni oraz za ofiarę złożoną na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 1. części roli Bierówki, którą podzieliliśmy na 3 części.

Jesteśmy wdzięczni Ignacemu Hanusiakowi i jego pracownikom, Małgorzacie Dziubras, Sylwii Mirowskiej i Renacie Lis za wykonane prace ogrodnicze przy kościele. Dziękujemy Dariuszowi Hausiakowi za transport i ziemię do ogrodu. Bóg zapłać za troskę o nasze wspólne dobro i poświęcony czas.

Dziękujemy narzeczonym: Paulinie Kostruch i Szczepanowi Kania oraz Teresie i Piotrowi Syrek, Kindze i Grzegorzowi Dyrcz za złożoną ofiarę na kościół.

Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Przypominamy, że w wakacje msze św. w naszym kościele będą odprawiane codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 18.00. Spowiedź, codziennie przed mszą św. wieczorną. Kancelaria w wakacje czynna: poniedziałek i środa po zakończonej mszy św. wieczornej, a w sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

Ogłoszenie o które zostaliśmy poproszeni:

Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” wraz z Firmą Green Office Ecologic przeprowadzają w całej Polsce zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD (np. pralki, lodówki, telewizory, komputery). W naszej parafii zbiórka będzie miała miejsce w dniu jutrzejszym. Przez cały dzień od godz. 8.00 do godziny 20.00 będzie można zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny przywozić i składować na parkingu przed kościołem w wyznaczonym do tego miejscu. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce, gdyż przychody z tej akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, który prowadzą Siostry Orionistki.

Błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.