W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Dariusza Parzycha, śp. Tomasza Stręka i śp. Władysławy Majerek. Polećmy dusze naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Brzegi za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

Ofiarę na kościół złożyli mieszkańcy ról: Wierdonki i Granica, tegoroczni gospodarze Dożynek Parafialnych, którym jeszcze raz dziękujemy za przygotowanie wieńca dożynkowego, oprawy liturgicznej mszy św. dożynkowej, pielęgnowanie tradycji rodzimych i piękny korowód dożynkowy.

W dniu dzisiejszym, z racji 3. niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni. Dziękujemy za stałą troskę o piękno naszej świątyni.

W piątek wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Ogłoszenie, o które nas poproszono:
Dzisiaj w naszej Gminie Dożynki Gminne. Rozpocznie je o godz. 13.25 w parku dworskim parada Orkiestr Dętych. O 14.00 w naszej świątyni zostanie odprawiona msza święta dożynkowa. Po mszy św. wyruszy korowód dożynkowy na stadion sportowy Beskidu, gdzie odbędą się występy Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy, konkurs o Puchar Sołecki i Konkurs na Strojny Traktor. Gościem specjalnym będzie HARMONIE DROCOURTE z Francji.
O godz. 20.30 – Wystąpi gwiazda wieczoru, zespół „GÓRALSI”.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.