Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Brzegi za posprzątanie świątyni i porządki wokół kościoła. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Urbany, którą podzieliliśmy na 5 części.

Dziękujemy: Michalinie Klimas, Małgorzacie Dziubras oraz Natalii i Krzysztofowi Trybała za pracę w ogrodzie parafialnym, a Dariuszowi Hanusiakowi za ofiarowanie 10 ton kamienia.

Dziękujemy pracownikom SP nr 2 im. Stanisława Marusarza za ofiarę na kościół.

W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

We wtorek o godzinie 19.00 spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii.

W czwartek Godzina Święta od 16.00. Zakończenie adoracji o godz. 17.00.

Do 8 listopada o godz. 17.15 będziemy wyczytywać wypominki jednorazowe połączone z modlitwą różańcową za zmarłych.

Dzisiaj o godz. 16.00 w sali widowiskowej GOKiS-u odbędzie się premiera albumu „Strażnik czasu, Józef Wrona. Fotograf”. Album fotograficzny jest dorobkiem życia naszego wieloletniego kościelnego i szanowanego artysty ludowego Józefa Wrony. Fotograf utrwalił na kliszy fotograficznej codzienne życie, pracę oraz obrzędy religijne tokarskiej wsi. Zapraszamy i zachęcamy do nabywania tej liczącej ok. 300 zdjęć publikacji.

Wczoraj odbył się pogrzeb + Józefa Tajsa. Polećmy Bożemu Miłosierdziu duszę naszego zmarłego Brata.