Dziękujemy mieszkańcom 2. części ról: Bryle i Zagrody za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej oraz za złożoną ofiarę na kościół od mieszkańców tych ról. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Bierówki, którą podzieliśmy na 3. części.

Ofiarę na renowację żyrandoli złożyli: rodzina Surlas z roli Osiedle; członkowie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ i Niepokalanego Serca NMP oraz Michał Hanusiak.

Ofiarę na kościół przy okazji chrztu złożyli: rodzice Wiktorii Molus oraz Krystyna Ziółko z Jakubem Obajtkiem przy okazji zapowiedzi przedślubnych.

We wtorek o godz. 17.00 u p. Teresy ognisko integracyjne dla scholi „Śnieżnej Pani” i LSO. Zapraszamy.

W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele o 7.00; 9.00; 18.00 i 19.30. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na „świętopietrze” czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Nabożeństwo czerwcowe do czwartku włącznie odprawiamy po mszy świętej wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi świętej od godz. 16.30.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Michaliny Lenartek. Polećmy Bogu i Jego Miłosierdziu duszę naszej Zmarłej Siostry.

W poniedziałęk
Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

W dniu 5 sierpnia nasza parafia będzie przeżywać odpust parafialny ku czci Matki Bożej Śnieżnej. Z tego powodu organizujemy Parafialny Piknik Rodzinny. Naszym celem jest jak zawsze dobra zabawa, aktywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym, a przede wszystkim integracja środowiska i powrót do normalności po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W imieniu własnym, oraz Komitetu Organizacyjnego uroczystości, zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc materialną lub rzeczową w organizacji wydarzenia, które będzie okazją do promocji naszej miejscowości, naszej rodzimej kultury i tradycji.

Ochotnicza Straż Pożarna w Tokarni ogłasza nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta i chłopców w wieku 13-17 lat do wstąpienia w szeregi naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Spotkanie organizacyjne: 29 czerwca, godzina 19.00 w remizie OSP Tokarnia.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień.

Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek życzymy udanych wyjazdów, umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.