Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Dział Niżny za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół od całej roli. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Dziubras Dolny, którą podzieliliśmy na 2. części.

Ofiarę na kościół złożyli rodzice Adrianny Głuszek przy okazji Sakramentu Chrztu Świętego.
Dar materialny na renowację chrzcielnicy złożyła pewna rodzina z roli Kostruchy.

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 15.00. Bardzo serdecznie prosimy rodziców, aby zachęcali swoje dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym. Prosimy także o odmawianie choćby jednego dziesiątka różańca w rodzinach.

Jutro wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

We wtorek o godz. 16.30 zbiórka kandydatów na ministranta.

We środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
Z racji pierwszego czwartku miesiąca Godzina Święta od 17.00. Do spowiedzi w tym dniu zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.

W piątek na mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 i 8. Po mszy św. spotkanie dla kandydatów z Więcierży. Z racji pierwszego piątku spowiedź od godz. 16.30.

Przed nami pierwsza sobota miesiąca, w tym dniu przypada także wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W następną niedzielę, w naszej wspólnocie obchodzimy 7. rocznicę koronacji naszego obrazu Matki Bożej Śnieżnej.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice; nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień.

Matko Boża Śnieżna, przenajdroższy skarbie nasz.
Pośród nocy Tyś jak zorza, nad swym ludem pełnisz straż.
Cześć Twoją głoszą Matuchno i Pani, o łaski proszą dzieci i poddani.
Do Boskiego Syna o Matko jedyna, prowadź, prowadź nas. Amen.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.