Gorzkie Żale dzisiaj o godzinie 15.00, a po nich bezpośrednio Msza św. wieczorna. Od dzisiejszej niedzieli, do 5 niedzieli Wielkiego Postu na Gorzkich Żalach będziemy zbierali tacę na kwiaty i światło do Bożego Grobu. Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.30, a w niedzielę, zaraz po sumie.

Dziękujemy młodzieży za piękne rozważania na Drodze Krzyżowej, a wszystkim obecnym za liczny udział w tym nabożeństwie. W tym tygodniu o oprawę muzyczną i medytacje na Drodze Krzyżowej zadba schola dziecięca pod opieką p. Teresy Hans.

Ks. Marcin zaprasza Służbę Liturgiczną Ołtarza na spotkanie we wtorek o godz. 16.00 na plebanię.

Dziękujemy mieszkańcom z roli Kasperki, za posprzątanie naszego kościoła w tym tygodniu i za ofiarę materialną przeznaczoną na kościół. W najbliższą sobotę na godz. 7.30 zapraszamy mieszkańców roli Kanie.

Bóg zapłać za ofiary na kościół: p. Czesławie Klusce z roli Oboty, członkiniom z Róż: Matek Matki Bożej Gromnicznej, oraz Kobiet Matki Bożej Kalwaryjskiej.

Dziękuję również wszystkim za złożoną ofiarę do puszek na misje.

Rodzice 6. miesięcznej LENY CHOLEWA zwracają się z serdeczną prośbą o przekazanie 1% podatku. Otrzymane środki będą wykorzystane na skomplikowaną operację rekonstrukcji stawu kolanowego i kości piszczelowej prawej kończyny. Szczegóły w ulotce dostępnej na stoliku z prasą.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Sołtys wsi Tokarnia zapraszają rolników na szkolenie, które odbędzie się 10 marca (wtorek) o godz. 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury. Tematami szkolenia będą: nowe zasady dopłat dla rolników w 2015 roku oraz zmiany w ubezpieczeniach rolniczych.

Rekolekcje Wielkopostne w tym roku rozpoczną się 21 marca (sobota) i trwać będą do 25 marca (środa), a poprowadzi je ks. Leszek Kwiatkowski, ekonom w seminarium Księży Misjonarzy Saletynów w Krakowie.

2 marca zginął tragicznie, w wypadku na budowie nasz parafianin + Andrzej Pęcek. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, o godz. 11.00. Polecajmy go i naszych bliskich modlitewnej pamięci.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i realizacji życiowych powołań.

Szczęść Boże!