Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Dziubras Górny za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę oraz udekorowanie ołtarzy kwiatami. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszańców 3. części tej roli, którą podzieliliśmy na 3. części.

W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

Wtorek – święto św. Benedykta, patrona Europy

Środa – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Sobota – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Dziękujemy Halinie Lenartek i Dominikowi Szul oraz anonimowym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kościół. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne parafii.

Spowiedź w każdy dzień 15 minut przed mszą świętą.

Przypominamy, że msze św. w okresie wakacyjnym w naszym kościele będą odprawiane we wtorki i czwartki tylko rano (godz. 6.30), a w pozostałe dni tygodnia: (poniedziałek, środa, piątek i sobota) tylko wieczorem o godzinie 19.00!.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna: w poniedziałek i środę po mszy św. wieczornej, a w czwartek i sobotę po mszy św. porannej.

GOKiS zaprasza na spektakl plenerowy pt. ”Ostatnia Niedziela” w parku dworskim we wtorek 11 lipca o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Niech każdy dzień wakacji przynosi nam zarówno ubogacenie ducha, jak i umocnienie ciała.