W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Świdra. Polećmy dusze Zmarłego Brata Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Brzegi za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej oraz za złożoną ofiarę na kościół od całej roli. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Urbany, którą podzieliliśmy na 4. części.

Ofiarę na kościół złożyli rodzice Mai Pieron oraz Marcela Słoniny przy okazji chrztu dziecka.

Przed nami nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź dla dzieci i młodzieży we środę od godz. 16.30.

Dnia 1 września (czwartek) zapraszamy na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny o godzinie 8.00 dyrekcje naszych szkół, wychowawców, nauczycieli i katechetów, a przede wszystkim uczniów wraz z rodzicami.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek Godzina Święta od 17.00. Będziemy dziękować za powołanego do kapłaństwa z naszej wspólnoty i modlić się o nowe, święte powołania z naszej parafii.

W piątek, msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godzinie 7.00. Po niej adoracja, litania i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.

W sobotę o godz. 18.00 msza św. wynagradzająca za grzechy Niepokalanemu Sercu NMP.

W sobotę zbiórka lektorów i ministrantów o godzinie 10.00. Obecność obowiązkowa.

Dziękujemy Barbarze i Rafałowi Hanusiakom za udostępnienie glebogryzarki oraz myjki ciśnieniowej, jak również p. Stanisławowi Pindlowi za wyczyszczenie kostki brukowej przy plebanii z plam po świeżym asfalcie.

Za tydzień, w niedzielę po każdej mszy św. przed kościołem na prośbę Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie odbędzie się kwesta do puszek. Będziemy wspierać dzieci z obozu dla uchodźców w Bidibidi. Bardzo proszę aby kwestę przeprowadziły dzieci z Koła Misyjnego pod opieką Pań Katechetek.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom, nowożeńcom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.