Jutro uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00.

We wtorek, 30 czerwca ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii, oraz za Kapłanów.

W pierwszy piątek Msza św. wynagradzająca za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 6.30. Spowiedź od godz. 16.30. W tym dniu przypada święto św. Tomasza, Apostoła.

W sobotę Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6.30. W tym dniu przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

W czasie wakacyjnym (lipiec-sierpień) Msza św. w tygodniu odprawiana będzie wieczorem o godznie 18.00

Dziękujemy za ofiary na tacę z racji 3-ej niedzieli, które przeznaczone są na utrzymanie naszej świątyni.

Dziękujemy mieszkańcom roli Na Bugaju za posprzątanie kościoła, za kwiaty oraz za ofiarę na kościół. O porządki w następnym tygodniu prosimy mieszkańców roli Chlebierzówka.

Dziękujemy rodzicom Błażeja Władysława z okazji chrztu; państwu Leśniakom z roli Jurczaki; państwu Gawlakom z roli Kudły; p. Romanowi Paryle z Więciórki; p. Stanisławowi Ostój; uczestnikom pielgrzymki do Zubrzycy Górnej za dar materialny na kościół; oraz p. Zofii Omylak z rodziną z roli Łocki i mieszkańcom roli Luberdy za złożone ofiary z racji nawiedzenie ich domów i rodzin przez symbole Światowych Dni Młodzieży.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich parafian od rodziców Lenki Cholewy za wsparcie materialne kosztownych opreacji.

W ubiegłym tygodniu przy kościele pracowali z roli Kudły: p. Małgorzata Gawlak, p. Tadeusz i Anna Gawlakowie, p. Stanisław Gawlak, p. Tadeusz Gawlak; z roli Debenosy: p. Wojciech Jędrocha, p. Franciszek Jędrocha; z roli Jurczaki: p. Stanisław Jurczak, p. Zbigniew Sochacz, p. Mieczysław Leśniak, p. Tadeusz Jurczak, p. Józef Cudak, p. Tadeusz Kluska, p. Jacek Kluska.

Przy rozładunku ekogroszku pracowali: p. Bogusław Pieron z roli Jurczaki; p. Stanisław Korabik, p. Adam Kosek, p. Józef Korabik wszyscy z roli Debenosy; p. Kazimierz Makusek z roli Bluchy; p. Stanisław Nawara z roli Brzegi; kleryk Michał Hans z roli Florki – klerykowi również dziękuję za skoszenie trawy w ubiegłym tygodnu, oraz p. Stanisław Kania z roli Kanie.

W tym tygodniu zapraszamy do pracy po dwóch mężczyzn z roli Kasperki i Kanie.

Wszystkim, którzy noszą imię: Piotr, Paweł lub Tomasz, życzymy wszelkiej pomyślności, oraz wytrwania w wierze za przykładem ich niebieskich patronów.