Zmarł śp. Stanisław Gawlak, z roli Osiedle. Jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 14.00. O godz. 13.30 modlitwy różańcowe przy trumnie naszego Zmarłego Brata. Polećmy duszę Zmarłego śp. Stanisława Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom 4. części roli Wierdonki za posprzątanie świątyni i porządki wokół niej. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Granica, którą podzieliśmy na 3. części.

Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 14.30 adoracja prowadzona przez Apostolstwo Pomocy Duszom w Czyśćcu cierpiącym.

Jesteśmy dzisiaj wszyscy zaproszeni na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Tokarnia, który rozpocznie się o godz. 16.30 w auli widowiskowej KCK.

Ofiarę na kościół przy okazji kolędy złożyli:

Z roli Urbany: rodziny Filipków, Klusków, Lenartków, Piotr Pindel z rodziną, Stanisław Bierówka z rodziną, Stanisława i Krzysztof Bierówka, rodzina Wróbel, rodzina Filipków i Worwów, Jadwiga i Stanisław Filipek, Krzysztof Worwa z rodziną, rodzina Żaba, Władysława Gospodarczyk, Bogdan Gospodarczyk z rodziną, rodziny Gospodarczyków i Łakotów, Zofia Tajs z rodziną, Jan Kluska z rodziną, Jacek Worwa z rodziną, Maria i Marian Worwa, Wiesław Worwa z rodziną, Łukasz Korabik z rodziną, rodziny Korabików i Gwiżdżów, Teresa Gwiżdż, rodziny Lenartków i Hanusiaków, rodziny Swałtków i Gwiżdżów, Helena i Tadeusz Bierówka, Alicja i Józef Czarnota, rodziny Czyszczoniów i Kaniów, rodzina Kocików, rodzina Gwiżdżów, Grażyna i Wiesław Filipek, rodzina Milewskich

Harmonogram kolędy na kolejne dwa tygodnie:

Poniedziałek, 8 stycznia – Hoboty (od Państwa Bierówków), Gwiżdże
Wtorek, 9 stycznia – Brzegi (od Państwa Ryszkowskich)
Środa, 10 stycznia – Jurczaki, Debenosy
Czwartek, 11 stycznia – Granica, Parchule
Piątek, 12 stycznia – Blachy, Osiedle Dolne (od Państwa Kowalików), Dom Nauczyciela, Ośrodek Zdrowia, Apteka, Szkoła
Sobota, 13 stycznia – Kluski, Szewcy

Poniedziałek, 15 stycznia – Dział Niżny (od Franciszka Zadory), Na Wysokiej, Przymiarki, Tarnów
Wtorek, 16 stycznia – Madonie, Kusiki, Mizery
Środa, 17 stycznia – Knapy: (od Państwa Jurczaków) do końca
Czwartek, 18 stycznia – Bugaje, Kiełtyki
Piątek, 19 stycznia – Durki
Sobota, 20 stycznia – Polana, Zamki, Hanuski, część roli Knapy: (od Państwa Bednarzów do Państwa Klusków)

Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.

W następną niedzielę, tj. 14 stycznia, po popołudniowej mszy św. ok. 16.30, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia zaprezentują w naszym kościele „Jasełka” pod czujnym okiem p. Beaty Kiełbowicz, na które już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Marusarza zaprasza wszystkich mieszkańców Tokarni na Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które odbędą się 14 stycznia br. o godzinie 16.30 na sali gimnastycznej.

Spotkanie dla kobiet „Na poziomie serca” odbędzie się 12 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Ośrodku św. o. Pio w Skomielnej Czarnej. Szczegóły na plakacie w gablocie.