W dniu dzisiejszym Orkiestra Dęta OSP w Tokarni wraz ze swoim kapelmistrzem zapraszają nas do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu na Koncert Noworoczny, który rozpocznie się o godzinie 16.30.

Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Parchule za posprzątanie świątyni. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

We wtorek o godz 16.30 zapraszamy na zbiórkę kandydatów na ministrantów, a w sobotę o godz. 10.30 odbędzie się zbiórka dla ministrantów i lektorów.

Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa i stanu zakonnego, także z naszej parafii oraz w intencji diakona Michała, który przygotowuje się do święceń kapłańskich.

W piątek w kalendarzu liturgicznym obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 6.30, 9.00, 18.00 i 19.30. Prosimy, aby przynieść gromnice wyposażone w okapniki, aby nie nakapać woskiem na ławki i na posadzkę w kościele. Z racji pierwszego piątku miesiąca msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godzinie 6.30. Po niej godzinna adoracja. Spowiedź święta od godziny 17.00.

W tym dniu w kościele obchodzimy również 22. Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Pamiętajmy o kapłanach i siostrach zakonnych pracujących w naszej parafii i pochodzących z naszej wspólnoty.

Wieczorem (w piątek), uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Czasławiu filia w Krzczonowie zapraszają na Koncert Kolęd do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu na godzinę 16.30.

W sobotę wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. W tym dniu pobłogosławimy świece i jabłka.

Wszystkim, życzymy błogosławionej niedzieli.