Dziękujemy mieszkańcom 2. części ról: Jurczaki, Debenosy i Kudły za posprzątanie świątyni, porządki wokół kościoła oraz za złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Blychy.

Bóg zapłać rodzicom Wiktorii Dyrcz za ofiarę na kościół oraz wszystkim darczyńcom za ofiary złożone podczas dzisiejszej składki inwestycyjnej. Końcem lipca rozpoczynamy budowę instalacji fotowoltaicznej. Instalacja ta pozwoli nam nie tylko obniżyć rachunki za prąd, ale także wpłynie wymiernie na ochronę środowiska naturalnego.

Kalendarz liturgiczny:
Środa – święto św. Marii Magdaleny
Czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
Piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
Sobota święto św. Jakuba, apostoła. Z tej racji w przyszłą niedzielę, po każdej mszy świętej błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Przypominamy, że w poniedziałki, środy, piątki i soboty, msza św. odprawiana jest o godzinie 18.00. We wtorki i czwartki o godz. 7.00. Intencje mszalne, zwłaszcza pogrzebowe, przekazane wcześniej rodzinom Zmarłych, a które zostały rozpisane we wtorki i czwartki na wieczór, będą odprawione o godz. 7.00. Okazja do spowiedzi świętej, codziennie, 15 minut przed każdą mszą świętą, także w niedzielę.

Porządek mszy św. w niedzielę: godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 15.30.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb + Krystyny Winter. Polećmy naszą Zmarłą Siostrę Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i błogosławionego czasu wakacji.