Dziękujemy mieszkańcom 3. części roli Bierówki za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół od całej roli. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 1. części roli Gębki, którą podzieliliśmy na 3 części.

Dzisiaj, z racji 3. niedzieli miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszej parafialnej świątyni.

Dar materialny na renowację żyrandoli złożyli nasi Złoci Jubilaci Maria i Henryk Filipkowie oraz Renata i Franciszek Tobolakowie, świętujący perłowe gody. Ofiarę na kościół złożyli rodzice Karola Maślanki przy okazji chrztu dziecka.

Dziękujemy Paniom Janinie Osielczak i Agacie Cudak oraz p. Stanisławowi Nawarze i ks. Krzysztofowi za całotygodniową pracę ogrodniczo-pielęgnacyjną nad stawem parafialnym i wokół kościoła.

W piątek, wspomnienie św. Marii Magdaleny.

Próba dziecięcej scholi parafialnej „Śnieżnej Pani”, w sobotę o godzinie 10.00. Zapraszamy także uzdolnione muzycznie dzieci: dziewczęta i chłopców do włączenia się w naszą rozśpiewaną grupę.

W następną niedzielę, po mszach świętych, na parkingu przed kościołem, pobłogosławimy samochody z racji przypadającego w poniedziałek (25 lipca) wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

Organizację Parafialnego Festynu Rodzinnego wsparli:
Emilia i Bogdan Pajka, sponsorzy głównej nagrody
AUTO-SZKOŁA „POSITIVE” – Piotr Rapacz
Firma ALDA – Bogusław Pietrzak
Firma MLECZEK-HUSQVARNA – Myśleniece
Krzysztof Zębol i Firma „EKO-BRUK”
Piotr Zębol i Firma Handlowo-Usługowa „WANTA
Agata i Marian Hanusiak; Zofia i Tadeusz Trybała; Bronisław Luberda
Monika i Julian Wróbel; Tomasz Kozioł z rodziną
Tartak „KORABIK”
Rafał Hanusiak i Firma „TRANS-HAND”
Andrzej Hanusiak i Firma „TRAK-HAN”
Jarosław Gwiżdż, Rafał Gwiżdż – Firma Handel Drewnem S.C.
Grażyna i Tomasz Wietrzyk – Firma Handlowo-Usługowa „WIETRZYK”
Adam Brzezicki – Usługi Transportowe
Tadeusz Romaniak – Firma „TRENDY”
Andrzej Wicher – Zakład Stolarski
Sebastian Zając – Kamieniarstwo Zając
Pewna Firma

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb + Stanisława Polaniaka. Polećmy naszego brata Bożemu Miłosierdziu.

Solenizantkom, solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wyjeżdżającym na letni wypoczynek życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych oraz odkrywania obecności Boga w pięknie stworzonego świata. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.