Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Knapy za posprzątanie świątyni i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli, którą podzieliśmy na 4. części.

Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar materialny złożony na dofinansowanie prac związanych z renowacją chrzcielnicy.

Dziękujemy także scholi parafialnej „Śnieżnej Pani” za obecność i ubogacenie liturgii Sakramentu Bierzmowania muzyką pięknym i śpiewem. To podziękowanie składamy na ręce p. Teresy Hans, założycielki i opiekunki scholi.

Dziękujemy za liczny i pobożny udział w oktawie Bożego Ciała. Wyrażamy wdzięczność, tym wszystkim, dzięki którym procesje wokół świątyni były piękne i dostojne. Dziękujemy za wspólne modlitwy o dobre urodzaje. Oby dobry Bóg pozwolił się nam cieszyć obfitymi plonami.

Dziękujemy uczestnikom pielgrzymki Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ do Sanktuarium św. Jana Pawła II za ofiarę złożoną na kościół.

W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się włączenie kandydatów do grona ministrantów.

Z racji 3. niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszej świątyni. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim za waszą stałą troskę o piękno naszego parafialnego kościoła.

W sobotę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Ludniu. Suma odpustowa o godz. 11.30.

W imieniu Magdaleny, jej rodziców, rodzeństwa i swoim własnym pragnę podziękować wszystkim, którzy okazali wielki serce i hojne dłonie.

„Razem, możemy więcej”, to nie slogan, po raz kolejny okazało się, że jest w nas po prostu więcej dobra… Wierzę, że już niedługo, Magda będzie mogła cieszyć się znowu zdrowiem i spełniać swoje marzenia.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice, nowożeńcom, którzy stanęli wczoraj na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.