Dziękujemy mieszkańcom roli Mizery za posprzątanie świątyni i wokół niej oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców 1. części roli Knapy (od p. Bednarz), którą podzieliliśmy na 5. części.

Dzisiejsza składka, z racji 3. niedzieli miesiąca przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą stałą troskę o piękno naszej świątyni.

Informacja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. W sobotę o godzinie 9.00 będzie okazja i możliwość nabycia strojów komunijnych.

Za tydzień, w sobotę rozpoczynamy kurs lektorski dla ministrantów z 7 i 8 klasy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę oraz udoskonalić praktyczne umiejętności w zakresie posługi lektora. Należy wziąć ze sobą notatnik i długopis. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10.00.

Dzisiaj, po zakończeniu mszy św. o godzinie 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja przed rozpoczynającym się 2 marca – w Środę Popielcową – Wielkim Postem, którą poprowadzą członkowie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Za tydzień o prowadzenie adoracji poprosimy Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ i Niepokalanego Serca NMP.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

W ubiegłym tygodniu w czasie Eucharystii dziękowaliśmy Panu Bogu za dar życia Ignasia Rapacza. Polećmy w modlitwie jego Rodziców i Rodzeństwo, prosząc dla nich o potrzebne siły i Boże błogosławieństwo.

Módlmy się do Matki Bożej o dar pokój na świecie, a szczególnie na Ukrainie.

Wszechmogący Boże, przez wstawiennictwo Matki Bożej, Królowej pokoju, przepełnieni ufnością w Twoje nieskończone Miłosierdzie, zwracamy się do Ciebie o pokój na Ukrainie.
Dziś, kiedy oczy całego świata zwrócone są na ten kraj, wierzymy, że jako nasz Ojciec i Opiekun nie dopuścisz do tragedii. Błagamy Cię, Panie, wejrzyj na przywódców narodów, aby zrozumieli wagę zagrożeń, jakie mogą przynieść ze sobą złe decyzje. Udziel im łaski mądrości. Przemień serca rządzących i napełnij je pragnieniem pokoju i poszanowaniem ludzkiego życia.
Matko Boża, Królowo Pokoju, módl się za nami!

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.