Dziękujemy mieszkańcom ról: Florki, Filia i Barnasiówka za posprzątanie świątyni oraz złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców roli Dział Niżny, którą podzieliliśmy na 2. części.

Dzisiejsza składka przeznaczona na malowanie kościoła.

W imieniu Dyrektora GOKiS zapraszamy na Festyn Sportowy, który odbędzie się dzisiaj na stadionie GKS Beskid Tokarnia. Rozpoczęcie o godz. 16.00.

Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do NSPJ codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 15.00.

Zakończyliśmy budowę rusztowania, trwają prace związane z iluminacją (doświetleniem) naszej świątyni. Umyliśmy i zagruntowali ściany nawy bocznej i sufit, na którym zostaną wymalowane sceny z życia Matki Bożej. Z tego powodu przepraszamy za wszelkie niedogodności, prosimy o wyrozumiałość a wszystkim parafianom, którzy swoją modlitwą, oraz darem materialnym wspierają tę inwestycję z całego serca dziękujemy. Członkiniom Arcybractwa Straży Honorowej dziękujemy za porządki w kościele w ciągu tygodnia.

Na malowanie kościoła ofiary złożyli: ks. Bolesław Zadora, nasz Rodak z Teksasu; pewna rodzina; Stanisław Proszek; Wiktoria Nawara; Paweł Pęcek z rodziną; rodzina Pieron; Jolanta i Jan Worwa oraz pewna rodzina. Bóg zapłać. Wyrażamy wdzięczność p. Andrzejowi Romaniakowi z rodziną za wywóz nieczystości płynnych.

Zebranie przedkolonijne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię parafialną nad morze odbędzie się w czwartek o godz. 18.45. Prosimy o przyniesienie wypełnionych kart.

Dnia 26 czerwca (wtorek) Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ organizuje wyjazd do Zubrzycy Górnej, do naszego starego, zabytkowego kościółka. Zapisy u p. Anny Hanusiak do 22 czerwca. Wyjazd o godz. 15.00.

W ostatnim czasie do wieczności odszedł śp. Stanisław Mikołajczyk. Polećmy naszego Brata Miłosiernemu Bogu.

Św. Paweł Apostoł przypomina: „Staramy się Bogu podobać…”. Niech usłyszane dziś słowo Boże wyda plon w naszym codziennym życiu, abyśmy pełnili czyny, które się podobają Bogu.

Wszystkim, życzymy błogosławionej niedzieli. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.