W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Bronisławy Pindel. Polećmy naszą zmarłą siostrę Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek, racz Jej dać Panie…

Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Dział Niżny za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

We wtorek o godz. 16.30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.

We środę wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezbitera. W czwartek wspomnienie św.Wacława, męczennika. W piątek święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W sobotę, wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

W sobotę także o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 15.00. Bardzo serdecznie prosimy rodziców, aby zachęcali swoje dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym.

Przypominamy, że w naszej parafii powstaje wspólnota dla małżeństw. Jej celem jest pomoc małżeństwom w drodze do świętości.

Zapraszamy rodziców dzieci niepełnosprawnych do kontaktu z ks. proboszczem w sprawie otrzymania dofinansowania do rehabilitacji dziecka w domu czy do wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne z opiekunem.

Osoby utalentowane muzycznie, które zechciałyby się podjąć prowadzenia scholi parafialnej samodzielnie lub we współpracy proszone są o kontakt z ks. Krzysztofem, odpowiedzialnym za duszpasterstwo dzieci i młodzieży w naszej parafii.

Dzisiaj w naszej archidiecezji przeżywamy Dzień Modlitw za Młodzież. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na organizację w naszej parafii i dekanacie cyklicznych oraz nowych inicjatyw, pozwalając duszpasterzom na poszukiwanie nowych dróg dotarcia do młodzieży z przesłaniem Ewangelii.

W dniu dzisiejszym na Zawadce uroczystości poświęcone 79. rocznicy pacyfikacji Zawadki. Rozpoczęcie rajdu o godz. 8.00 przed Dworem Targowskich. Msza św. przy pomniku o godz. 14.00.

Dzisiaj także w przychodni w Krzczonowie w godzinach od 8.00 do 12.00 będzie można oddać krew. Po wakacjach szczególnie liczymy na obecność jak największej liczby krwiodawców.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.