Dziękujemy mieszkańcom roli Luberdy za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy rodziców dzieci rocznicowych.Dziękujemy za ubogacenie procesji oktawy Bożego Ciała: dziewczynkom, które sypały kwiaty; chłopcom z dzwoneczkami; dzieciom w strojach komunijnych; pocztom sztandarowym Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ i Niepokalanego Serca NMP; paniom i panom noszącym feretrony, Różom Różańcowym niosącym różańce i wszystkim, którzy razem z nami się modlili.


Renowację ołtarza wsparła Michalina Kostecka. Bóg zapłać.Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.W najbliższą niedzielę na mszy św. o godz. o godz. 11.00 będzie miało miejsce uroczyste przyjęcie nowych członków Arcybractwa Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa.Natomiast o godz. 17.00 przeżywać będziemy rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Razem z dziećmi będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii i sakramentu pokuty, a także prosić, aby z Eucharystii czerpały siły do realizowania przykazania miłości.

Wiernych, bezpośrednio niezwiązanych z uroczystością zapraszamy do uczestnictwa w mszy świętej niedzielnej o godzinie 7.00, 9.00, 11.00, 13.00  i 15.30.Próba liturgiczna dzieci we wtorek (15 czerwca) o godzinie 16.00.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.Za tydzień z racji 3. niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych i opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.