W piątek odprawiliśmy mszę św. o umocnienie wiary i ufność dla rodziców zmarłego noworodka Fabiana Pandyry. Wierzymy, że mały Fabianek ciszy się już życiem wiecznym w niebie.

Dziękujemy rodzicom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy rodziców dzieci, które obchodzą 1. rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 w naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej.

Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.00. W tygodniu o godz. 17.30.

We środę przypada 50. rocznica święceń kapłańskich abp. Marka Jędraszewskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.

Przyszła niedziela to Niedziela Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Próba liturgiczna dla dzieci rocznicowych jutro o godz. 16.00. Spowiedź przez cały tydzień. Pielgrzymka dzieci rocznicowych w sobotę tj. 3 czerwca.

W następną niedzielę poświęcimy także nasze pola, prosząc Boga o dobre urodzaje. Poświęcenie pól na Więcierży i w Tokarni o godz. 16.30. Wyjazd kapłana sprzed plebanii o godz. 16.20. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii w dniu dzisiejszym dwóch kierowców. Tradycyjnie spotkamy się, jak co roku w wyznaczonych miejscach, aby poświęcić nasze pola i by wspólnie modlić się o dobre urodzaje.

Msze święte o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracach polowych będą odprawiane podczas wieczornych mszy świętych (poza niedzielą) w Oktawie Bożego Ciała od 9 do 15 czerwca.

Dzisiaj, z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna przeznaczona na utrzymanie naszego kościoła. Przy tej okazji pragniemy podziękować za Waszą stałą troskę o naszą parafialną świątynię. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy prace związane z renowacją chrzcielnicy.

Dziękujemy rodzicom Jakuba Dzika oraz Róży MB Wspomożycielki Wiernych za ofiarę przeznaczoną na kościół.

Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19.00 na plebanii.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.