Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Bierówki. Polećmy naszego zmarłego brata Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom roli Bierówki za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tej roli.

Do środy, tj. 8 listopada odmawiamy w kościele o godz. 17.15 modlitwę różańcową za Zmarłych połączoną z wypominki jednorazowymi.

Przypominamy, że do 8 listopada można także zyskać odpust zupełny i ofiarować go za osobę zmarłą. Wystarczy nawiedzić cmentarz i wypełnić zwykłe warunki uzyskania odpustu.

Po mszy świętej o godz. 9.00 podsumowanie konkursu na najpiękniejszy, własnoręcznie wykonany różaniec i wręczenie pamiątek dzieciom, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych.

Wójt Gminy Tokarnia oraz Kliszczackie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców na Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystość rozpoczniemy mszą świętą w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. W związku z tym, nie będzie w listopadzie dodatkowej mszy św. za Ojczyznę o godz. 20.00.
Następnie, po zakończonej eucharystii udamy się z pocztami sztandarowymi przy akompaniamencie orkiestry OSP z Tokarni na plac kpt. Targowskiego, gdzie nastąpi złożenie wieńców oraz akademia w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Tokarni.
O godz 16.00 w kościele parafialnym w Krzczonowie odbędzie się III Koncert Niepodległości Śladami Żołnierzy Wyklętych w wykonaniu chóru parafialnego Magnam Dei.

Natomiast w niedzielę, tj. 12 listopada o godz 16.30 w Kliszczackim Centrum Kultury będzie miał miejsce Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Tokarnia. Zachęcamy do udziału w uroczystościach.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; jubilatom świętującym swoje rocznice składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.